Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ha becsurog a pisi a kisfiamna...

Ha becsurog a pisi a kisfiamnak, akkor kéri vissza a pelenkát, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Próbálkozunk a pelus nélküli léttel,de ha befolyik a pisi, akkor elkezd sírni, hogy kéri vissza a pelenkát és ne másik kisgatyát adjak rá. Szerintetek mivel teszek jót, ha erőltetem a gatyót, vagy ha ráadom a pelust?

2014. jún. 26. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2014. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Add vissza rá,még nem érett. Főleg,ha sír. Én is elkezdtem mikor elmúlt két évs,aztán vissza adtam rá. Majdnem három volt,mikor leszokott róla,de akkor gyorsan és könnyen ment... Bár attól függ mennyi idős?!
2014. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2,5 éves és néha pisil a WC-be meg egyszer már kakilt is a bilibe, de általában hullámzik a kedve, volt idő mikor a pelenka ellen harcolt és kisgatyába akart lenni, de most az ellenkezője van. De ha most visszaadom a pelust, akkor nem az van, hogy hagyom a kényelembe és csak sokára lesz szobatiszta vagy rosszul gondolom?
2014. jún. 29. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!