Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Nyáron ment a bili most meg...

Nyáron ment a bili most meg nem akar rá ülni?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdtem akkor kicsivel volt több mint másfél éves pont most nyár előtt kicsivel, most meg hogy betöltötte a 2 évet júliusban , nem akar bilizni kb augusztus óta, mi lehet a baj?


2 fajta bilije is van egy zenélő és egy sima, két fajta wc ülőke is van, egyiket sem szeretné használni. Erőltetni nem szabad gondolom de mit tegyek?

Ovira már muszáj a pelust el hagyni ugye?

amúgy kisfiú


köszönöm



2014. aug. 29. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

És hogy használta a bilit? Úgy, hogy ő szólt vagy jelezte, hogy kell neki pisilni és akkor ráült, mikor érezte és belepisilt, vagy bizonyos időközönként ültetted rá, vagy mondtad neki, hogy üljön rá, vagy ő maga üldögélt egy időt a bilin és úgy sikerült?

Mert nem mindegy. Ha nem tudatosan használta a bilit, csak éppen belesikerült a dolog, akkor azért nem akar bilizni, mert akkor sem volt érett a dologra, amikor nyáron bilizett és most sem az.

És igen, ovira szobatisztának kell lennie, de még csak 2 éves a kisfiad. Hol van még a 3 éves kor??? Addig még szobatiszta lehet simán! Az én fiam tavaly szeptemberbe lett 3 éves és előtte júniusban lett szobatiszta, júliusban pedig éjszakára is elhagytuk a pelenkát. Szóval semmit nem kell erőltetni, meg siettetni, majd ha megérik rá, akkor fogja használni a bilit és menni fog a dolog. Addig meg még van időtök, ráértek.

2014. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. Úgy használta hogy megkapta a zenélőt és húú tök jó meg minden szólt hogy anya pisi én rohantam a biliért vagy ha bent voltunk a házban akkor ő hozta, megvárta hogy lehuzzuk a nacit és ráült, tök örült :) most meg lehet már uncsi neki? most vettünk teli wc deszkát olyat amit a mienk alá kell rakni egy pici lyukkal, de azt sem akarja, pedig újdonság lenne ha úgy vesszük
2014. aug. 29. 16:24
 3/5 A kérdező kommentje:
esténként pedig leveszi magától a pelust hogy az neki nem kell, de volt már ebből '' baleset'' :(
2014. aug. 29. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem még nem is volt rá megérve és most sincs.

Várni kéne még vele.

2014. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben köszi
2014. aug. 30. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!