Jó úton haladunk?

Figyelt kérdés
Lányom 2 éves lesz szeptemberben.Nyáron is levettem róla a pelenkát,de akkor még nem érdekelte,nem zavarta ha bepisilt.Most hétvégén gondoltam teszünk még egy próbát,hátha.Szombaton délelőtt levettük állandóra a pelust jó sok baleset volt,alváshoz pelust kapott majd délután újra levettük és estére szólt amikor becsurgott az eleje és futottunk a wc-re.Vasárnap is pelus nélkül kezdtük a napot,mondtuk neki hogy szóljon ha kell és futunk a wc-re(bili nem érdekli). Sokat kérdezgetjük kell e pisilni,mondja hogy nem vagy hogy kell nekem és megyünk.Nem volt baleset.Ma is pelus nélkül van,ma a kaki is a wc-be ment,voltunk mamánál és az odautat is bírta szárazon,sőt a kertbe voltunk amikor fogdosta a nuniját kérdeztük kell e pisilni és szaladtam vele kb 30 méter a ház és kibírta nem csurgott be.Nem erőltetjük a wc-t,csak akkor ültetjük rá amikor ő mondja hogy kell.Kezdhetek reménykedni,hogy ilyen könnyen leszokik a pelusról?
2014. szept. 1. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
ez nem korai az en fiam 19 hósan agy es szobatiszta lett .Nagyon jó úton haladtok .DE ne agy rá soha pelenkát többet mert az csak össze zavarja . Alvás után az első a pici les legyen es jutalmazd ha sikerül vagy szol hogy kell .Ha baleset van , ne lelkizz kezeld nyugiba .
2014. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia!Vasárnap reggel óta csak alvásnál van pelus,és az első dolgunk a pisi!Matricát kap jutalmul,de néha már azt se kéri!Köszönöm a válaszod!Szép napot! :)
2014. szept. 2. 08:58
 3/4 anonim ***** válasza:
szuper gratulálok , nagyon ügyesek vagytok . ha alvás után par napig száraz a pelus (du. alvásnál főleg ) akkor ne adj rá alváshoz Sem , nagyon gyorsan rá erezz a kényelemre es szólni fog ha kell neki , csináld úgy hogy ha kell neki éjszaka akkor meg hald ha szol ,igy par nap es agy tiszta lesz .(ne igyon sokat alvás előtt es az utolsó is a piciles legyen lefekvés előtt . Minden jót es sok sikert . Ez egy nagy lépes a pici eletében (nincs többe bűzös - meleg - vastag csomag HURRRRA !!!!
2014. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!Tegnap óta már ő maga is többször szól,hogy pisilni kell!Olyan boldog vagyok!Szép és pelus mentes napot mindenkinek! :)
2014. szept. 3. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!