Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Jó úton haladunk a leszokással?

Jó úton haladunk a leszokással?

Figyelt kérdés

26 hónapos kislányomnak 5 nappal ezelőtt azt mondtam hogy elfáradt a cici nem tudok adni.(én fáradtam el már kicsit és úgy éreztem neki is már csak megszokás nem olyan fontos) Elfogadta, nem is sírt. De azóta is minden nap elalvás előtt és után (leszokás előtt már csak akkor kapott) mindíg kéri de megismétlem neki hogy elfáradt és nem tudok már adni és ezt mindíg elfogadja. Az elmúlt 5 napban egyszer volt csak egy rossz ébredés után hogy kérte és kicsit pityergett de nagyon hamar abbahagyta amikor megdajkáltam.

Meddig fogja még emlegetni? Ez így akkor könnyű leszokás?

Közben kiderült úton van a kistesó úgyhogy örülök is hogy leszokik.


2011. nov. 6. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest jól bírjátok a leszokást, szóval türelem, már nem fog sokáig tartani talán még 1 hét.
2011. nov. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bizonyára a kistesó is segít-meg is érezhette,s így elfogadóbb volt.Valóban könnyűnek tűnik...az én fiam 27 hónapos és 4-5ször is cicizik egy nap.Ha eddig ilyen jól ment,legyél következetes,de még csak véletlenül se említsd előtte a kistesó miatt jó hogy leszokott-véleményedet,nehogy máris féltékenység alakuljon ki.

Egyébként gratula :) mindkettőhöz:)

2011. nov. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!