Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit lehet tenni egy 3 éves...

Mit lehet tenni egy 3 éves kicsivel, ha már nincs pelenka, estére se, de nem hajlandó a nagydolgot a bilibe intézni?

Figyelt kérdés
Szűkítővel sem megy és nem is akar ráülni a bilire, - ha észrevesszük, h kell neki. De a pisi rendben van. Jön a tél, büdi van, és napi 2-v. Akár 3X is mosni a dolgokat...- Hát szóval ezt nem tudom, hogy ki meddig bírná. A kicsi egyébként extrém kis súllyal született. Erőltetni sem akarjuk a dolgot, de érdekes, h a pisi az rendben van, a nagydolog meg nincs.

2014. szept. 26. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
WC? Lehet hogy az tetszene neki. Valami jutalmat is ki lehet ra talalni.
2014. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fiam ugyanígy volt, már óvodás volt, amikor még kakiláshoz ráadtam a pelenkát. Ha nem tettem, akkor visszatartotta, az oviban pedig nem kakilt, azóta sem kakil ott. Fél év alatt jutottunk el addig, hogy először rávettem a bilibe kakilásra, úgy hogy bekapcsoltam neki egy mesét a számítógépen és becsuktam az ajtót. Aztán egy játékot nagyon szeretett volna, mondtam neki, hogy ha sikerül a vécébe kakilnia, akkor megkapja. Győzködte magát egy ideig, aztán csak sikerült.Megkapta a játékot és nagyon büszke volt magára. Egyébként 2 és fél éves kora óta éjjel-nappalra szobatiszta volt, bepisilős balesete sem volt soha. És ő is kicsi súllyal született, bár ez nem tudom, hogy befolyásol-e valamit.
2014. szept. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!