Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szerintetek normális az ilyen...

Szerintetek normális az ilyen szülő?

Figyelt kérdés
16 hónapos kisfia van, már erőlteti a szobatisztaságot, ami még a kisebbik gond, de ha a kisfiú bepisil, levetkőzteti meztelenre, és fakanállal rácsap a kis kukacára. Minden egyes alkalommal. A gyerek már ott tart hogy ha baleset éri akkor elbújik.
2014. dec. 15. 13:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
És ha te ezt látod, akkor miért hagyod????
2014. dec. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem tudok mit tenni. Mikor szóltam akkor le lettem ordítva hogy az ő gyereke én ne szóljak bele
2014. dec. 15. 14:01
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

Az én fiam 15 hónapos. Ő leveszi magától a pelenkát, és nem ritkán összepisil mindent. De sosem tudnám bántani.

Szegény kisfiú! Az anyjára bnék rá pár knagyot, amitől összecsinálja magát, de nem fakanállal, hanem fém lapáttal.

Szólj a védőnőnek, gyermekvédelemnek!

2014. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekvédelem. Egyértelműen. Problémás mentálisan az anyja.
2014. dec. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, azonnal szólnék a védőnőnek.

Ez nem normális!

Egy 16 hónapos még nem érett a szobatisztaságra. És ha ez így fog menni, ez a gyerek évekig rettegésben fog élni, ha erről lesz szó és gyanítom sokkal tovább fog neki tartani, pont az ilyenek miatt fog majd még lehet 10 évesen is bepisilni.

Ez borzasztó!

Azonnal hívnám a védőnőt, vagy gyerekorvost, vagy bárkit!

2014. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is a védőnőnek, gyermekorvosnak, gyermekvédelmiseknek szólnék. Ezt akár névtelenül is megteheted.

Nem tudnék elszámolni a bűntudatommal, ha nem tennék semmit.

Egyébként erről tud az apuka? Mert lehet, hogy nem. Akkor neki is elmondanám, hátha "megkóstoltatná" az asszonnyal azt a fakanalat.

2014. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ne légy rest, jelents!!! Ha más nem, a védőnőnek, gyerekorvosnak, ők majd intézik a továbbiakat. Ez gyermekbántalmazás, és ha mások előtt ilyet csinál a kedves nemző/szülő, akkor máskor talán még többet kap szegény csöppség, és mi lesz még később???


Ha tudtod van a bántalmazásról, akkor ne teketóriázz, felelős vagy érte! Ha lépsz, talán egyel kevesebb lesz az elrontott gyerekkor, az elrontott élet.

2014. dec. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek mond,hogy nem igaz,és csak kamu kérdés.



Amennyiben igaz,azonnal jelentsd,a védőnőnél,a gyermekvédelmiseknél.A szívem összeszorul. :(

2014. dec. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez bántalmazás . Ha nem szólsz a védőnőnek,te is ugyanolyan bűnrészes vagy .



És ha valami maradandó baja lesz a gyereknek ? Nem csak lelki,hanem testi ? Azért fakanállal ütni a nemiszerveket már nem a fegyelmezés kategória.

2014. dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Védőnő, gyermekjóléti AZONNAL!!
2014. dec. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!