Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogy érjem el hogy szòljon?

Hogy érjem el hogy szòljon?

Figyelt kérdés
Kisfiam (2 êves múlt) decemberben szòl hogy szeretne bilizni bele is pisilt. Örültünk tàncoltunk. A mai napig màsfél òrànként pisil bele. De nem szòl. Ráültetem bele pisil örülünk és megy tovàbb. Folyamatossn kérdeugetem kell - e pisilni mindig nem a vàlasz. Már nappalra bugyiban van eddig nem volt baleset. Csak nem szol.
2015. jan. 12. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korban a szokások főként utánzáson alapulnak. Furán fog hangzani, amit mondok, de apával fogjatok össze, és ti is szóljatok,ha kimentek pisilni. Le fogja utánozni, nem adok egy hetet! :) Csak annyit tegyél, mikor mész ki, hogy fennhangon annyit mondasz: SZiasztok, megyek pisilni! És ennyi :)
2015. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg fogjuk probalni. Koszonom a tanacsot
2015. jan. 12. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem add rà vissza a pelust azzal a szöveggel, hogy akkor veszed le, ha szól hogy pisi lesz. Az hogy amikor ràülteted, belspisil, de egyébként nem szól, nekem azt jelenti, hogy még nem ismeri fel megfelelően az ingert. Idő kell még neki. Emellett nagyon jó amit az első vàlaszoló ìrt.
2015. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as: így nem lehet, hogy büntinek érezné újra a pelust? Hisz belepisilt, nem volt baleset, meg semmi, ami "jogosan" indokolná a dolgot? Nincs tapasztalatom a pelus visszarakásban, csak a gyerek helyébe próbálom képzelni magam. Talán ezt kudarcnak élné meg. Vagy nem?
2015. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még nem érett rá , ez nem szobatisztaság, meg kell várni míg ő szól, ez a lényege! Persze, hogy nincs baleset, mert rendszeresen ráülteted a bilire , próbáld ki, hogy nem pisilteted...tuti a "baleset" , viszont talán ráérez, hogy ha nem pisil, ez a vége...
2015. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy bünti. Inkàbb alku, hogy ha szól, leveszem. Nem àllapot egész nap takarìtani a pisit. Én is visszaadtam a fiamra. 1 évvel kesőbb egyik napról a màsikra lett magàtól szobatiszta. Nem én ültettem bilire, ő szólt hogy inkàbb oda intézné. Ez olyan, minthogy sétàhoz és hosszú útra is kapott első időkben.
2015. jan. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!