Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Milyen kis bugyi kell egy 3...

Milyen kis bugyi kell egy 3 eves kisfiunak?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 3. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiúk számára készített alsónadrág
2015. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Semmilyen. Kisgatya kell neki. :) Bocsi, nem kötözködöm! Tsco-ban vagy bármelyik nagyáruházban tudsz venni. Ne legyen túl feszes rajta, nehogy elszorítsa a tökijét!
2015. ápr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andi80018 ***** válasza:
Ezt hogy érted, hát alsónadrág, mint egy felnőttnek, csak kicsibe. :-)
2015. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
rendes, fiús kisgatya. Olyat ne vegyél, aminek hátul van a mintája, mert mindig azt fogja előre húzni... nálunk legalábbis mindig keveredés van ebből.
2015. ápr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag mindenhol (hipermarket, gyerekruha volt) kapsz alsónadrágot kicsi gyerekekre. A lányoknak való bugyi mellett.
2015. ápr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Miért, amikor 2 éves és 10 hónapos volt akkor mit adtál rá? Vagy eddig hol volt a gyerek? Melyik bolygóról jöttél?
2015. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igazából ez tőled függ, nálunk az öcsém (3 éves) fecskét hord. Amikor kisebb voltam, én is ilyet hordtam, de azért később a fiúk átszoktak térni az alsónadrágra. (boxeralsó)
2015. ápr. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bugyi?

Már hogy értve; bocs?

2015. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!