Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hány évesen vált szobatisztává...

Hány évesen vált szobatisztává nappal a gyereked fiú vagy lány?

Figyelt kérdés

2015. jún. 2. 09:41
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

UTANA minek raultetni?


A gyerek ebbol konnyen azt tanulja meg hogy pisilni-kakalni rossz dolog amiert buntetes jar. Baromi ingovanyos talajon mozogsz, olyan frusztraciokat es lelki ferduleseket tudsz hipp-hopp belenevelni a gyerekbe, amit most el sem tudsz kepzelni. Nem vicc...


En bilire egyaltalan nem ultetnem, szerintem hulyeseg, van vece meg van szukito, sokkal jobb ha azt tanulja meg hasznalni.


Ha bepisil adnek ra pelenkat, nem hagynam hogy osszevizelje-kakalja magat, megis milyen dolog mar ez, most komolyan? Ez celravezeto? A kenyelmetlenseg, a frusztracio, a megszegyenites? Ez epiti a szemelyiseget?


Olyan dolgokkal jatszol amit keptelen vagy belatni, csak azert hogy megsporold nehany pelenka arat?

2015. jún. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
A fiam most, 1 héttel a 3. születésnapja előtt lett szobatiszta (egyik napról a másikra, már 5 napja nincs pelenka nappal). Nincs baleset, magától szól, ha pisilnie-kakilnia kell. Wc-t használja, a bili nem kell. Soha nem erőltettem, nem ültettem bilire csak hogy szokja (semmi értelme). Erre meg kell érnie egy gyereknek, attól, hogy ül a bilin napi egyszer, nem lesz érett rá.
2015. jún. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

"Valószínűleg megszokta hogy mindig rá volt ültetve pisi után és azért ült le.

Minden esetre én nagyon boldog voltam."

Mitől voltál boldog? Ennek semmi köze a szobatisztasághoz. Igaza van a többieknek, ha bepisil és utána bilire ülteted, az büntetésként fog benne rögzülni.

Hagyd azt a gyereket, fejlődjön a maga ütemében, nem pelenkában fog érettségizni, hidd el.

2015. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
21 éves a kis görény, de a múlt héten is összepisálta magát valami buliban, olyan részeg volt. Nejlonzsákot kellett alátenni a kocsiban amikor mentem érte....
2015. jún. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Nekem mindkettő akkor, mikor 2,5 és 3 éves koruk közt bekerültek az óvodába és ott óránként kimentek csoportosan. Megszokták a rendszert.
2015. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!