Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szólhat előre egy 13 hónapos,...

Szólhat előre egy 13 hónapos, ha kaka van?

Figyelt kérdés
Kb midnen masnap elofordul mar, hogy 2-3 percel kaka elott szol, illetve sokszor akkor is mondja hogy kaka ha pisilnie kell. pl tegnap is szolt amikor vetkotettem a furdeshez, mondta hogy kaka en meg mondtam neki hogy: "ugyan ilyenkor mar nem szoktal kakalni" erre oda pisilt a pelenkazora ami nagyon ritka nala. ugyanigy reggelente is szol amikor valoban kakil, de nem csak akkor ha mar bent van hanem sokszor elore is. lehetseges hogy mar erzi az ingert? kezdjem.biliztetni?
2015. aug. 22. 13:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Én úgy gondolom, hogy ártani nem ártok vele amíg nem erőltetem, max nem vezet eredményre úgyhogy megpróbálom...a nagyanyám folyton azzal jön, hogy 1,5 évesen már szobatiszta voltam, de annyian mondják ezt a gyerekükre, kell hogy legyen benne igazság...már pedig hogyan lehetne 1,5 évesen valaki szoba tiszta ha meg sem próbáljuk segíteni ebben...egyébként nekem is van baba ismerősöm, akiről biztosan tudom, hogy még jócskán a 2. életéve közepében járt, mikor már csak éjjelre pelusozták..habár a húgánál ugyanez a módszer nem vált be, mert a húga 3 éves és még bepisil nappal...hát próba cseresznye. majd megírom mikor sikerült az első bilibe bármi. Lehet nem mostanában lesz :)
2015. aug. 24. 15:05
 12/12 A kérdező kommentje:
14 hobapos volt tegnap es ma megvolt az elso bilibe kaka :) reggel a pelusozon szolt hogy kaka, rohantam vele a bilire, konyv a kezebe, 2 perc mulva belenyomta. tudom hogy meg hosszu az ut deennyit arrol hogy erdemes e probalkozni ;)
2015. szept. 20. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!