Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kezdeti szobatisztaság nálatok...

Kezdeti szobatisztaság nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
Mikor lekerült a pelus de még voltak balesetek és vendégségbe mentetek akkor ugye nem adtad vissza a pelenkát? Vagy mikor sétálni mentetek?
2015. szept. 5. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor voltak balesetek, akkor kapott pelenkát elmenetelnél, csak otthon vettem le. De szerencsére ez nagyon kevés volt, így gyorsan elhagytuk.

Indulás előtt pisiltetem, és visszatartja, míg hazaérünk. Itthon szól mindig. Pisinél kakinál is. Kb 2 hét alatt hagytuk el a pelenkát, csak éjjelre kap.

2015. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem adtam vissza. Ha levettem,hát levettem.

Emlékszem már kb. 4-5 napja nem volt rajta pelust, és elutaztunk. Ő meg bealudt az úton a kocsiban. Kérdeztem is férjem,hogy mi legyen, mert alvás közben tuti bepisil. Mondta,hogy semmi, max átöltöztetjük, az üléshuzatot meg ki lehet mosni. Nem volt semmi gond. Rá egy hétre egyébként éjjelre is szobatiszta lett.

2015. szept. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk akkor került le a pelus, mikor a gyerekem szobatiszta lett, tehát aznap és másnap volt 1-2 baleset és onnan fogva már egyáltalán nem, viszont a biztonság kedvéért, ha valahová mentünk, mondjuk egy hosszabb útra, vagy olyan helyre, ahol nem feltétlen tudott volna elmenni, oda adtam rá pelenkát, ugyanis tegyük fel, hogy a kocsiban nem szólt volna és belepisil a gyerekülésbe, akkor mit csináltam volna? A hiedelmekkel ellentétben, amelyik gyerek valóban szobatiszta, megérett rá, azt nem zavarja meg, hogy ilyen alkalmakkor van rajta pelenka, hisz tudja, hogy az csak a biztonság kedvéért van, az ingert érzi, szólni tud, tartani tudja, ez nem változik akkor sem, ha van rajta pelenka egy hosszabb utazás során. Amelyik gyereket hátráltatja, az meg még nem szobatiszta.

De ez az állapot nálunk is csak 1-2 hétig tartott, utána már láttuk, hogy szükségtelen, mert ha elmegyünk sem lenne baleset.

2015. szept. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én 2 éves volt mikor le vettem róla a pelenkát két hétig be pisilt de utánna nappalra teljesen szobatiszta lett viszont estére sem adtam rá pelenkát hanem vettem neki egy gumilepedőt s inkább mostam! 2 hónapra rá ágytiszta lett teljesen, fel kelt ha pisilni kell neki! Akárhányszor sikerült a bilibe kicsi vagy nagy dolog mindig meg tapsoltam s megdicsértem!

Viszont egyszer fel fázott s onnan mint akit ketté vágtak nappal és este is be pisilt akkor is ha már ki gyógyult belőle! Kicsit elkeseredtem hogy kezdhetjük elölről! Eztán támadt egy ötletem lehet ki fogtok nevetni de egyik reggel mikor pisilnem kellett mondtam neki hogy anyának pisilni kell ő erre megfogta a kezemet s oda vezetett a bilihez én meg bele pisiltem s együtt örültünk annak hogy anya bilibe pisilt ezután már ő is bilibe pisilt s annak még jobban örültünk! Tapsoltunk ugráltunk! Amióta ezt meg csináltam nem pisil be nappal! Ez be jött nála 😊

2015. szept. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!