Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 4 éves kislányom még bepisil...

4 éves kislányom még bepisil néha éjszaka, szállodába megyünk, mi a teendő?

Figyelt kérdés
4,5 éves a kislányom és év elején lett nagyjából éjszakára szobatiszta, de kb. heti egyszer még bepisil sajnos. Itthon ugye a lepedő alatt vízálló lepedő is van, hajnal 3-4 óra körül szokott bepisilni akkor mindent ki kell mosnom mert nagy mennyiség, nem csak becsurog. Takaró huzattal együtt, pizsama, lepedők - ezeket mind mosni kell. 2 éjszaka fogunk a szállodában aludni, 4 csillagos szóval lehet hogy van rá mód hogy kimosassuk az ágyneműt de ha mégse? vagy egyáltalán ne is vigyünk sajátot hanem ha baleset lesz akkor szólunk hogy mossák ki? Ti hogy csinálnátok?
2015. dec. 16. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ha összepisi azzal nem csak az ágyneműt pisili le, hanem a matracot is amit nehezebb tisztítani azért... Vagy vigyetek ilyen vízálló lepedőt és tegyétek alá, vagy tegyél rá pelust éjjelre.
2015. dec. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt én is úgy gondoltam természetesen, hogy a vízálló lepedőt amit itthon használunk, azt elvisszük magunkkal és alátesszük a szállodainak. A pelusra is gondoltam, de nem tudom hogy esetleg nem esne-e vissza akkor, vagy nem kérné-e itthon is.
2015. dec. 16. 10:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Esetleg ha vinnél neki lepedőt is?
2015. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi vittünk alá vízálló lepedőt és adtam rá pelust,de akkor amikor már aludt,jó hogy adtam rá,mert be is pisilt,de így nem volt gond! Visszaesés nem volt.
2015. dec. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem adnék rá már pelenkát, vinnék vízálló lepedőt és saját ágyneműt neki, és ha szükséges, otthon mosnám ki.
2015. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Vizallo lepedot. Szerintem egy 4 csillagos szallodaban mi den nap kicserelik az agynemut, de ha lehuzod reggelre es oda rakod egy kupacba akkor ezer szazalek, hogy a takaritono ujat huz fel.
2015. dec. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Pelus.
2015. dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Én pelust adnék rá, lényegesen egyszerűbb.
2015. dec. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is pelust adnék rá. Fiamnak is szükságe volt rá egy kis ideig, és nem esett vissza ettől.
2015. dec. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt hiszem a pelus lesz a nyerő...
2015. dec. 16. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!