Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ez már arra utal, hogy kezd...

Ez már arra utal, hogy kezd megérni a szobatisztaságra? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

19 hónapos a kisfiam. Nemrég kezdte azt, hogy jön és szól amikor bekakilt, és indul az ágy felé magától ahol pelenkázni szoktam őt.

A másik, hogy néha mutat elől a pelenkájára, nem tudom, mert ugye nem látok bele, de olyan mintha azt mutatná hogy épp pisil... :)

Ez már annak a jele, hogy kezd megérni a szobatisztaságra? Hogy kezdjek neki a bilire szoktatásnak?


2016. febr. 24. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

nem, ez még nem az :) most az történt hogy felismerte utólag a végterméket :) majd akkor érik meg a szobatisztaságra ha előtte, az ingert ismeri fel :)

még pici is hozzá, 19 évesen nem tart ott az agyi fejlődése, hogy erre képes legyen, de nyugodtan ültesd fürdés előtt bilire amíg tetszik neki, abból baj nem lehet :) ha meg véletlenül belesikerül, akkor tudod neki mondani, hogy ez az, ezt szeretnéd :)

2016. febr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19 évesen :) Ne haragudj első, de örülök, hogy nem csak én keverem az időt ilyen késői internetezéskor. :)
2016. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából de ezek a kialakuló szobatisztaság első jelei...ez már jó hogy szól!Fürdés elött bili,én ébredés után is ráültetném.Jönnek a jó idők melegben simán lehet pelenka nélkül hogy lássa érezze mi történik 😊 Ha produkál valamit nevezd meg hogy ez kaki vagy pisi hogy ő is megtanulja! Ha bilibe akkor mindenképpen dicsért meg!Lehet nyár végére szobatiszta lesz,de ha nem az se baj nincs elkésve 😊 Sok sikert
2016. febr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igazából nekem ezt 13-14 hós kora óta csinálja (elég korán kezdte a szavakat, ennyi idősen már elkezdte mondani hogy "kaka, mennyünk bili" párszor be is jött, hogy szólt aztán ráültettem és valóban belekakilt, kb. 14-15 hós kora közt úgy két hetente egyszer előfordult ez, valószínű mert olvastam neki egy könyvet ami a bilizésről szólt és akkor rákattant. aztán 16-18 hónapos kora között nem szólt ha kakilnia kellett, csak mikor már bekakilt, akkor mindig jött hogy kaka pelus.

Most 20 hós lesz, és most kezd megint szólni hogy anya kaka mennyünk bili...szóval szerintem Kb ugyanott vagyunk, és innen még legalább 3-4 hónap szerintem a nyáron meg lehet próbálkozni levenni a pelust :)

2016. febr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!