Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kedves anyukák, van köztetek,...

Kedves anyukák, van köztetek, aki undorodik a pelenkázástól? Ha igen, hogyan kivitelezed?

Figyelt kérdés

Ismerek olyan óvónőket is, akik még popsit se törölnek, pedig adott helyzetben a dajka helyett muszáj volna. Belegondolok, ha saját babát vállalnak...


Megértem a széklettől az undort, akire jellemző.


Azonban kérdésem, ki hogyan próbálja elterelni a figyelmét, vagy bárhogyan kivitelezni, hogy sikerüljön pelenkáznia a gyermekeket, miközben szagérzékeny?


És az is érdekel tehát, mit tehet egy olyan anya, aki erőteljesen szagérzékeny, és képtelen pelenkázni emiatt? Állandó babysitterre szorul? És ha nincs segítsége ebben? Vagy a férje pelenkázza a gyermekét ilyen esetben? Mi a megoldás erre?



2016. aug. 14. 14:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Morbiditás: de marha nagy divat lett egyes trollok által az alaptalan lepontozás... :S Tök jókat írtatok, de sajnos ide is beletúrta az orrát pár troll. :S Erre büszke valaki, hogy logikai alap nélkül haszontalannak jelöl hasznos válaszokat...??


Ha valaki poénkodik, megértem. Azt is, ha igazságtalanok vele, és kiáll saját magáért. De amikor csak úgy beront logikai alap nélkül lepontozgatni valaki... Szánalmas...

2016. aug. 14. 19:38
 12/13 anonim ***** válasza:
89%

Olyan a szaglásom, mint egy drogkereső kutyáé. A terhességem alatt nagyon kínlódtam a cigielvonás miatt, a férjem mondta, hogy szolidaritásból ő is leszokik. Nem jött össze, stikában rágyújtott. Aztán hazaért, kinyitotta az ajtót, én 5 méterrel arrébb ültem és azonnal éreztem, közel se kellett jönnie.


A kakiszaggal jómagam is gondban voltam. Műtős maszk segített, vagy egyszerűen mély levegőt vettem, fél percig bírtam oxigén nélkül, akkor nagy lépést el tőle, mély levegő, újabb fél perc.


Apukám cseszegetett sokat az elején. Ő parasztcsaládban nőtt fel, állatokat ganajozott, a szaglása is rossz... Na, fél éves lehetett az unokája, amikor rajtakaptuk, hogy öklendezik pelenkacsere közben :)

2016. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Na, tényleg, kedves előző, ezen már agyaltam, mi emberek vajon általában az emlősállatok trágyáját miért nem szoktuk erős szagúnak érezni? Vagy evvel csak én vagyok így? :D Pl a járdán a lócitromtól nem szokták elhányni magukat az emberek, pedig pici településen mindennapos friss és a megszáradt állapotban is. De pl kutya-cicakaka már húzósabb eset. :D
2016. aug. 14. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!