Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogyan tovább, és hogyan...

Hogyan tovább, és hogyan működik közterületen a szobatisztaság tanulása?

Figyelt kérdés

jelenleg ott tart, hogy előre érzi, ha kaka jön és olyankor leveszi a pelust(bugyit nem tudja) és a bilire ül.

pisilni is tud bilibe, de azt nem tudom érzi e előre, mert sokszor csak megáll ahol van és érdeklődve nézi, hogy csorog, azt hiszem nem gyűjti össze, tehát több alkalommal pisil, illetve úgy pisil csak bilibe, ha kedve tartja, hogy játékból bilizni szeretne és akkor nyom.


reggelente korán bilire kell amúgy ültetni, hogy ne legyen pisis a pelus? vagy miért van ezen mindenki rajta, hogy reggel pisis vagy sem? csak mert nálunk olyanok a reggelek, hogy amíg én félkómásan kávézom, addig ő a tejitalt issza, sőt, még el is mosogatok, meg ez meg az, és csak azután jön a peluscsere, öltözés. cseréljek sorrendet?


első gyermek, ha kimegyek vele közterületre pelenka nélkül, ilyenkor jóormán minden bokornál álljunk meg, hogy kell e pisilnie? vagy hogy megy ez? nemm tudom bölcsiből elvinni bevásárolni, vagy játszóterezni órákra, mert folyamatosan pláza mosdókba kéne járni?


2 éves múlt


2016. aug. 29. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Èn ûgy csinàltam,mhogy megkèrdeztem ,hogy bugyit, vagy pelenkàt ker e azon a napon. Ha bugyit kért , azt kapott. Ez elsö napon bepisilt, de utàna màr nem. Csak ritkàn kèrt pelust, de akkor ràadtam, hogy ne legyen eröltetès az egèsz. Èn reggel nem zavartam a bilire.Kezdetben Hagytam, hogy pisiljen bele a pelusba. Amikor megitta a tejèt, ès pisilt, akkor kèrdeztem,hogy mit kèr. Pàr hònap utàn csinàltam azt, hogy reggel azonnal levettem a pelenkàt. Aztàn, amikor màr egy hete szàraz volt a pelus èjszaka is, akkor nem kapott màr estère sem.

Ha nem vagyunk otthon, akkor megpisiltetem bàrhol a termèszetben. Kakit otthon intèzi. Egyszer kakilt jàtszôtèren. Akkor felvettem zacskôval a kakit, mint a kutyàknàl.

2016. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nála a bugyi akadály még :(

olyan szívesen menne mindig a bilihez, de a bugyi miatt azt feladta, így bugyiba bepisil, kakil :(

oldalán húzná le, de a fenekén fenn marad, ha hátra is nyúl letolni, félig guggol is már, de mintha nem érne még úgy hátra a keze lehúzni a bugyit.


vagy ilyenkor nagyobb méretű bugyit kellene venni...?

2016. aug. 29. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:
De mièrt nem te veszed le róla a bugyit?
2016. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt nem neki kéne megtanulnia...?
2016. aug. 29. 22:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Èn mèg mindig leveszem neki a bugyijàt. Nèha veszi le magànak, addig felteszem a wc szükìtöt A kezdetekben segìteni kell. Majd fokozatosan belejön abba, hogy önàllòbb legyen.
2016. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. aug. 29. 23:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Angliaban lakom, itt hozzak a jatszoterre a bilit :)
2016. aug. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!