Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Még nem alakult ki 3 éves...

Még nem alakult ki 3 éves fiamnál az éjszakai ágytisztaság. Leveszi a pelenkát magáról, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyár eleje óta nappalra szobatiszta, augusztustól délutáni alvásnál is. Nappali szobatisztasága óta leveszi magáról a pelust alvásnál. Ovónő azt tanácsolta hogy ne adjam rá, mert így felesleges. Viszont nem is ébred fel arra hogy pisilnie kell. Éjjel 2-3x megyek és teszem bilire, de nem jelez. Természetesen ha nem megyek időben lepedő- és ruhacsere van.

Már mindenféle pizsamával, rugdalózóval próbálkoztam, de nagyon rafkós a fiam, bárhogy le tudja szedni a pelus, biztosan zavarja.

Minden este megbeszéljük, hogy szóljon ha pisilnie kell, de valószínű még nem érett meg rá. Ti mit csinálnátok?



2016. szept. 26. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
body?
2016. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a hátulpatentos rugit leveszi magáról, egy body nem túl nagy akadály. Ruhán keresztül térpőzárazza ki a pelust vagy tépi el a bugyipelust és leveszi
2016. szept. 26. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:

hosszas elbeszélgetést próbáltad már?

pl eljön az idő, amikor pelus nélkül alszol, de nézd, éjszakára a macin is pelus van(és adsz valami kis kendőt az alvómacira)

2016. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mosható leszoktató bugyit javasolom... kicsit vastagabb a rendes kisgatyánál, szóval nem pelus, és egy kis pisit kibír... ha időben elkapod, nem kell ágyneműt is meg pizsamát is cserélni...


De vagy ezt, vagy pelust adj rá szerintem, mert őszi éjszakákon, fűtésszezon előtt nagyon felfázhat, ha bepisil.

2016. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
A kicsi lányom imád vetkőzni, a pelenkát levenni magáról. én végső kétségbeesésemben körbetixóztam. Volt, hogy azt is le tudta operálni magáról, de többnyire ez volt az egyetlen módszer, amivel rajt maradt a pelus... Nem akadály a hálózsák levétele sem, vagy egyszerűen behúzza a kezét a karnyíláson, és már operál is. Csak 1-2 hétig tartott a tixózás, jó ideje nem kell már, leszokott a vetkőzésről.
2016. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!