Mano9030 kérdése:

Bilire szoktatáa?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 éves lesz pár hét múlva.Par napja észre vettem h reggel ha felkelünk kevés pisi van a pelusba.Megpróbaltam h leveszem nappalra a pelust.Na most,szépen pisil a bilibe de úgy h én viszem oda neki fél óránként kb,de viszont nem pisil be a nadrágba.ha nem viszem kipróbáltam nem szól valikor és elfelejtzeik magáról.Rá tudom venni valahogy hogy szóljon?Vagy korai még a biliztetés?

2016. dec. 16. 09:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem rád gondoltam.Direkt nem ìrtam kire,akinek nem inge nem veszi magara.De pont most írtad h egy gyereket leszoktattál és te tudod mi a szobatisztaság,tehat minden gyereket ismersz.?Mi ez ha nem minden tudó.Amint elmondtam szól de nem mindig nem tudom mi ez ha nem a korai kezdet a szobatisztasághoz.De nem vitatkozni jöttem.Amint leírtam átgondoltam ennyi.
2016. dec. 16. 15:46
 12/17 anonim ***** válasza:

Ezt írtad a kérdésedben:


"ha nem viszem kipróbáltam nem szól valikor és elfelejtzeik magáról.Rá tudom venni valahogy hogy szóljon?"


Most akkor szól vagy nem?

Mert pont ez az érettség kritériuma...

2016. dec. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A nem szól valamikor neked mit takar?Mert nekem azt hogy 10-ből pl 3 szor nem szól.
2016. dec. 16. 16:01
 14/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem ismerek minden gyereket, igazad van. Abból amit leírtál a te gyereked viszont még nem érett. Én sem akarok vitatkozni, nem rosszindulatból írtam azt, amit, csak segíteni akartam. Szerintem egyébként senki nem akart itt bántani, kár volt támadnod. Mindenestre sok sikert és szép napot!
2016. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mi is szobatisztaság előtt állunk. 22 hónapos lány. Azt mondja már meg nekem vki, hogy mi van akkor, ha nem szól, mert nem érdekli a bili, kényelmesebb a pelus, pedig már rég érett lenne rá?

Meddig várjak? Utólag szokott szólni, ha zavarja a kaki, de ennyi. Múltkor bekakilt és ezt mondta "anya, bekakiltam, pelenka csere kell"

De előre soha nem fog szólni, főleg nem pisiért. 2 évesen leveszem róla a pelenkát és kész.

Csak annyira bosszant ez a majd úgyis szól, ha érett lesz rá! Már miért szólna? És ha nem szól, akkor várjunk türelmesen 4 éves koráig vagy mi?

2016. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én sem értem mi ez a még nem érett meg ilyenek.Régen állítom nem vártak ránk abban a korban még is mindenki szoba tiszta.Ez a mai vilag már csak ilyen mindent kitalálnak mar.
2016. dec. 16. 20:58
 17/17 anonim ***** válasza:

Itt nagy divat, hogy a tapasztaltak velemenye semmit nem er:)

Irhatunk mi 2-3 gyerek utani tapasztalatbol, akinek egy szem gyereke van, mindig okosabb, ugyesebb, jobban tudja;) Erdekes.

2016. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!