Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Nektek mikor szokott le a...

Nektek mikor szokott le a gyermeketek a pelenkáról? 6 év még belefér?

Figyelt kérdés

2017. febr. 27. 21:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
27%
Fiam 3,5 éves elmúlt mikor nappalra szobatiszta lett és 5 volt mikor éjjelre. Az ágytisztaság 7 éves korig kell bekővetkezzen.
2017. márc. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
7%
Hogyan ferne mar bele te Einstein?? Az en kisocsem mar ket es fel evesen szoba tiszta volt. Egy mar majdnem iskolas gyereknel az,hogy nem szobatiszta,az mar komoly gobdokat jelent. Rengeteg visszamaradott.es degenaralt,mentalis problemakkal.es autizmusban szenvedo gyerek szuletik manapsag,hogy miert arra en is kivancsi lennek.
2017. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
71%

"Rengeteg visszamaradott.es degenaralt,mentalis problemakkal.es autizmusban szenvedo gyerek szuletik manapsag"


Ezek szerint nem csak manapság, drága utolsó. A kommentár szerint értelmileg visszamaradott, degeneralt, mentális problémákkal küzdő egyén vagy. Szegény anyad!

2017. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 3 évesen lett nappalra teljesen szobatiszta.

Most lesz 4 éves, éjjelre még van pelenka, de mostanában egyre többször tiszta reggelre.


6 évesen nagyon nem normális, hogy bekakil.

2017. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 23-as,a 22-es valaszolo vagyok.

Kepzeld a "szegeny anyukam" buszke ram,mert egy pelda gyerek voltam,mikor baba voltam,mikor kisgyermek voltam,mikor iskolas voltam,mindigis,es az altalanos iskola egyik legjobb tanuloja voltam,ovodavan is okos voltam,szorgalmas jotanulo,jomagaviseletu. Nem volt sok baratom a suliban,de nem is vagytam ilyen idiota tarsasagra,konkretan csak egy ketto volt,eleg is volt. Az egyetem 3.-ik eveben jarok,es Nem erzem magam idiotanak,3nyelven beszelek az anyanyelvemen kivul,es Nem Magyarorszagon elek, illetve nem erzem magam idiotanak mint amilyen te,es lehet hogy a "szegeny" gyerekeid is azok. Ja,es en mar ket eves koromban szobatiszta voltam.:D

2017. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
98%
Nos, ezek szerint te vagy az élő példa arra, hogy egy egyetemi végzettség nem feltétlenül társul józan paraszti ésszel, alapvető intelligenciaval, empátiával vagy fogalmazási készséggel.
2017. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
3%

Tulajdonkeppen empatikus,megerto vagyok,(de csak azokkal,akik ezt meg is erdemlik). Miert kellene elneznem a hulyeseget,a felelotlenseget,es a butasagot megertessel,empatiaval, es mi egyebbel?? Nyilvanvalo hogy priblemas a gyermek,es ez csak ket okbol adodoan tortenhet meg. Vagy genetika,szuletesi rendellenesseg amit kozvetlen szules utan nem igen lehet eszrevenni a csecsemokon,csak ha mar kicsit idosebb lesz,es elkezd fejlodni,vagy eppen nem fejlodni. Vagy pedig a szuloi hanyagsag,es felelotlenseg. Ennyi.

Ez van.

2017. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
9%

33 hónaposan szokott le a lányom a pelenkáról.

Unokahúgom 4 évesen. De a 6 év szerintem is sok.

2017. márc. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Húgom osztálytársa még általános 3. osztályában is bekakilt.
2017. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 kikkina88 ***** válasza:
Nagylanyom meg nem volt 2 mikor teljesen szobatiszta volt ejjel nappal.azota volt talan 3x balesetunk mikor meg volt fazva de jelentektelen mivel mar 5 eves lesz es ez ennyi ido alatt tortent.en elvinnem orvoshoz h mi lehet a gond.szervi v lelki eredetu problema.
2017. ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!