Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kisfiam májusban töltötte a 4...

Kisfiam májusban töltötte a 4 évet, de éjszakára még mindig nem szobatiszta?

Figyelt kérdés

2 és fél éves korára lett szobatiszta a kisfiam egyik pillanatról a másikra. Eleinte volt,hogy reggelente úgy kelt fel hogy száraz volt a pelus,vagy csak nagyon kevés volt benne. Egy 18 db-os bugyipelus egy hónapra simán elég volt. Viszont kb jó éve visszafejlődött,mert minden reggelre tele a pelus van hogy már az éjszaka közepén elönti a pisi mert kifolyik a pelusból annyi van benne,pedig lefekvés előtt mindig pisil,sőt van hogy éjszaka 1-2x fel is kel pisilni (de olyan is van hogy mélyen alszik). Jelenleg úgy állunk hogy 1 éjdzaka-1 pelus. 4 évesen nem kellene tudnia már akkor is visszatartani ha mélyen alszik??

Aggódom kicsit,vagy én lihegem túl?


2017. jún. 10. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Túlliheged. 5 éves korig semmi gond nincs ezzel. És utána se kell azonnal ájuldozni.
2017. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Matusné válasza:
65%
Szia az én lànyom 3és fél éves,és minden reggelre tele még a pelusa.A védőnő szerint 5 éves korig nem gond.A fiam majdnem suliba ment màr mikorra este is szobatiszta lett,most 12 éves semmi visszamaradàsa végette.Ne izgulj mindennek eljön az ideje.
2017. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. jún. 10. 22:26
 4/6 Matusné válasza:
47%
Ja én pedig 9-10 éves lehettem mikorra megszűnt az éjjeli bepisilésem,anyuék vittek minden felé de minden okés volt nàlam,de kinőttem.
2017. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Én megmondom őszintén hogy nem bírtam ezt az állandó bepisilést pedig a 4-től még nagyon messze volt. Egész nap sokat itattam, viszont este felé már nem igazán kapott sokat inni. Lefekvéskor pisilt aztán éjszaka is inkább felkeltettem kétszer-háromszor. Akkor pisilt is, aztán egyre kevesebbszer mentünk ki éjszaka, végül elmaradt. A pelenkát nem bírta elviselni, én meg az állandó ágynem cserét
2017. jún. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szinten majusi a 4 eves lanyom. O sem agytiszta. Nappalra 3 evesen lett, eleinte a nappali alvaskor is bepisilt, most mar nem, de mondjuk 10-bol 1x alszik csak mar delutan. Ejjel pelus nelkul meg sosem volt, mindig csurig a pelusa. Remenykedem a nyarba, de ha nem, akkor is 5 éves korig normalis.
2017. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!