Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit tehetnék, hogy ne pisiljen...

Mit tehetnék, hogy ne pisiljen be állandóan?

Figyelt kérdés
Kisfiam nyáron lett szobatiszta, akkor volt 2,5 éves. A kakival semmi gond, az mindig szépen megy a bilibe vagy a wcbe. A pisivel viszont vannak bajok. Pelust csak az éjszakai alváskor adunk rá. Napközben ügyesen szól hogy pisilnie kell és megy is a bilibe pisilni, de szinte minden alkalommal becsurog az eleje. Topog össze vissza még elővesz egy játékot és így becsurog neki, mert nem figyel oda. Valakinek volt ilyen? Mit tudnék tenni az ügy érdekében?

2017. nov. 12. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Idovel rajon, hogy nem utolso pillanatban kell elindulni a wc-re/bilihez. Ezt ne vedd bepisilesnek mert o szol ha erzi az ingert, csak meg van elotte dolga es a vegen mar nem birja ki :D

Probald mondani neki sokszor h nagyon ugyes de ha pisilni kell akkor ne kezdjen el jatekokat keresgelni mar, hanem egybol sietni kell a wc-re.

2017. nov. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nalunk is igy volt. Ugyes a kisfiad amugy. Szoval par honap alatt szunt ez meg, es nem vart addig, mig bacsurog az eleje.
2017. nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
51%
Szia! Nekem a kislányom 7 évig folyton bepisilt, nem zárt jól a hugyhólyagja. 7 évig mindig pelussal aludt. Elvittem pszichológushoz, aki játékosan foglalkozott vele. 2 hét alatt megoldódott! Osztálykirándulásra már nyugodt szívvel megy!
2017. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta szinte rosszabb lett a helyzet. Most már nem csak az eleje csurog be hanem van hogy az egész. És mondja hogy anya be pisiltem. Ilyenkor atoltoztetem és megkérdem miért pisilt be és az a válasz rá hogy mert nem szólt hogy pisilnie kell. A bilit szabadon eléri tudja hol van, le tudja tolni a nadrágját is. Mégis naponta 3-4 alkalommal bepisil. Adjam rá vissza a pelust?! Teljesen tanácstalan vagyok mit kéne tennem.
2017. nov. 19. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne erőltesd a dolgot látod, hogy csak ront a helyzeten. Szereti tartogatni a pisit. Fogadd el a helyzetet. Mást nem tudsz tenni, mint feltörölteted vele. Vagy kárpótlásul kéred, hogy segítsen neked. Elmagyarázod, hogy anyának mennyi plusz munkával jár ez az akció.
2017. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!