Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mikor es hogyan lett szobatisz...

Mikor es hogyan lett szobatiszta a gyermeked nappalra, ugy, hogy ruha is volt mar rajta rendesen?

Figyelt kérdés
2018. jan. 25. 21:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Es mennyi ido volt onnantol, hogy eloszor nekialltatok a dolognak azzal az elhatarozassal, hogy szobatiszta lesz?
2018. jan. 25. 21:34
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindegyik 2-2,5 éves kora közt egyszer bejelentte, hogy neki nem kell a pelenka - és attól kezdve egy-két baleset volt csak. (Ruha végig volt rajtuk - ezt a kitételt nem értem, mit akar jelenteni)
2018. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 20 hónapos volt kb 4 nap alatt tanulta meg. onnantól igen ritkán volt baleset akkor is ,ha belefeledkezett a játékba.Fiam 22 hós és még semmi előrehaladás nincs 😔
2018. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éves volt. Levettük a pelenkát egyik reggel, kapott bugyit. Mondtuk neki, ha pisilni, kakilni kell, akkor ott a bili, használja. Annyit mondott, hogy neki nem kell bili, wc-re ul. Vettünk szűkítőt is korábban, megmutattuk neki, hogyan kell felrakni, onnantól wc-be intézte, legalább nem kellett bilit takarítani. 😊 Kegyes volt hozzánk.
2018. jan. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

2 év 8 hónapos volt. Otthon már szólt 1-2 napja, hogy pisilni kell, csak akkor adtunk rá pelust, ha mondjuk bevásárolni mentünk, és tudtuk, hogy adott esetben nincs majd hova szaladni.

még 1 hét sem telt el, már szóltak a bölcsiben, hogy reggel nyugodtan beadhatjuk pelenka nélkül az örgódögöt :)

2018. jan. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

2évesen hozta a bilit és mondta hogy "Anya pisi"- még csak igy szavakat mondott.

Levettem róla a pelust, tényleg pisilt. Onnantól nem volt rajta pelus, csak bugyi meg nadrág. Soha nem hagytam pucéran a szobatisztaság miatt. Még 2-3 hétig adtam rá pelust ha hosszabb útra mentünk, de aztán már nem is volt hajlandó többet pelusba pisilni/kakilni.

2018. jan. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Ruha alatt nadragot ertek elsosorban, abban nem tud raulni meg egyedul a bilire.
2018. jan. 27. 03:31
 8/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Volt rajra nadrág is. Egyszerűen lehúzta. 2,5 evesen simán ment neki. Vetkőzni mindig egyszerűbb mint öltözni.

2018. jan. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nálam még mindig nem szoba tiszta pedig most töltötte a hármat. MIndent próbáltunk az mondta több ismi is meg védőnő hogy túl jók a pelenkák meg még érnie kell éretlen ha ráültetem akkor pisil de amúgy ne makar.

magától.

2018. jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
En azt olvastam, hogy ez a meg kell ra erni szoveg egy pelenkagyarto-ceg altal alkalmazott pszichologus tollabol pattant ki tudomanyos bizonyitekok nelkul az eldobhato pelenkak piacra dobasa utani 2. evben... Annyi igaz allitolag csak belole, hogy a visszatartasra 1,5 eves kortol kepesek.
2018. jan. 28. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!