Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mikor es hogyan lett szobatisz...

Mikor es hogyan lett szobatiszta a gyermeked nappalra, ugy, hogy ruha is volt mar rajta rendesen?

Figyelt kérdés
2018. jan. 25. 21:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azota amugy sikerult megtanulni a nadragot le-fel huzmi.
2018. jan. 28. 08:08
 12/13 anonim ***** válasza:
2,5 évesen. Először megkérezte, miért van a bili a WC-ben. Mondtam, hogy neked. Együtt mentünk WC-re, de rövid ideig tsartott, mert ő is a WC-re akart ülni, úgyhogy vettünk gyerek levehető WC-ülőkét és sámlit a WC elé. Saját maga kezelte, szinte azonnal.
2018. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

2 éves épp elmúlt nyáron, gondoltam, leveszem róla a pelenkáját. Hát annyi történt, hogy mindent összepisilt, egész nap takarítottam, rengeteget mostam. Egyáltalán nem látszott érettnek a dologra, hát visszaadtam rá a pelenkát és nem erőltettem többet ezt a dolgot. Persze, beszélgettünk a biliről, a WC-papírról, a bugyikról, hogy mi mire való, stb.


32 hónapos volt,mikor egy hosszú betegség miatt itthon voltunk és újra levettem róla a pelenkát. Megint mindent összepisilt, mostam, takarítottam. Na de másnap az ebéd utáni pelenkázásnál már nem fogadta el a pelenkát, bugyit kért és hiba nélkül bilibe pisilt és kakált is. Onnantól csak éjszakára kap pelenkát.

2018. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!