Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogyan veszem észre ha már...

Hogyan veszem észre ha már éjjelre is szobatiszta?

Figyelt kérdés
Reggel még van a pelusban pisi. Próbáljam meg este pelus nélkül lefektetni, és éjjel felébreszteni hogy menjünk ki pisilni? Vagy hogyan működik ez?
2018. ápr. 13. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Én akkor vettem le amikor száraz volt a pelenka reggel. Ez a nappali szobatisztaság elérése után kb 1 hét után volt.

Ha kb be tudod lőni mikor pisilhet éjjel, akkor alhal pelenka nélkül és fölkeltheted abban az időben, amikor pisilni szokott. De ha mindig máskor pisil, akkor ez macerás lehet. Esetleg figyelheted a jelzéseit, az enyém ritkán pisil éjjel, de olyankor mocorog, forgolódik (magától nem ébred fel), olyankor fölkeltem pisilni.

2018. ápr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk két és fél éves volt mikor szobatiszta lett. Egy hét alatt megtanulta,hogy nappal bilibe pisil,kakil. Éjjelre még adtam rá pelust de mindig száraz volt reggelre. Úgyhogy kb két hét után lekerült az éjszakai pelus.
2018. ápr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!