Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szeretném a véleményeteket...

Szeretném a véleményeteket kérni, szerintetek melyik jobb a rossmannos vagy dmes pelenkák? Kinek melyik vált illetve nem vált be?

Figyelt kérdés

2018. jún. 6. 11:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Rossmanost nem ismerem, viszont a dmes nekünk bevàlt.
2018. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Mind a kettőt használtuk.Nekünk hosszú távon sajnos egyik sem volt jó,de az a lányunk bőre miatt volt.A Pampers-ön kívül egy idő után minden más márkától kipirosodott.Persze ez nem a pelenka hibája,hogy ilyen érzékeny volt a bőre.Mind a két márka jól szívta a nedvességet,de a rossmannos anyaga nekem jobban tetszett.
2018. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
A DM-es kifogástalan, a Rossmannos borzadály. Utóbbi olyan kemény páncéllá válik a nedvességtől, hogy agyon lehet vele ütni egy lovat kb.
2018. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
Én egy időben mindig Rossmannost használtam, mert neki volt webáruházuk - akkor meg voltam vele elégedve. Aztán inkább a Liberót kezdtem tőlük rendelni, mert kuponokkal, akciókkal ugyanott tartottunk árban, vékonyabb is volt, és gyűjtögettük a liberopontokat. Most van a közelben DM, kipróbáltam a pelusukat, és nagyon kellemesen csalódtam. Az én gyerekeim már nagy méretet hordanak (5+, 6+), és már nem sokáig, de szerintem nagyon jó a pelus. És már van webáruházuk is.
2018. jún. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%

Nemrégiben olvastam egy összehasonlító tesztet a saját márkás pelenkákról. A DM-es dobogós volt, nem tudom már pontosan hanyadik, de az első 3-ban volt, az tuti, a Rossmannos a sor végén kullogott. Ebből kiindulva vettem a DM-esből, így jónak tűnik, de mivel még nem született meg a lányom, élesben nem tudtuk kipróbálni, arról sajnos még nincs tapasztalatom.

A fiamnál annó a narancs Pamperst használtuk, az bevált elsőre,mást nem is próbáltunk.

2018. jún. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
DM-es! Szinte súrolja a Pampers kategóriát és jóval olcsóbb.
2018. jún. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

A dm-es szuper. A rossmannos pelust nem tudom, elég husis volt a fiam mikor próbáltuk, nem volt az ő alkatára való.

A bugyipelenkája is szuper a dm-esnek.

2018. jún. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Lidl Lupilu
2018. jún. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Hűha, látom jött lepontozni valami Pamperses vagy Liberos ősanya :D
2018. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%

Dm-esből sokat használtunk, szerintem nincs vele semmi baj.


Mi ez a lepontozás? Gazdag stokkes mamik akcióba léptek? :D

2018. jún. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!