Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyósom a születendő babank...

Anyósom a születendő babank nevére azt mondta, olyan mint egy kutyanev. Ti is megmondanátok neki a véleményeteket?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, csak én háborodtam e fel végtelenül a történteken vagy jogos a felháborodásom?

Férjem szüleiről tudni kell, hogy nem igazán érdeklődtek a születendő unokájukról (kb. egy hónap múlva születik).

Anyukája nemrég, pár hete kérdezte meg azt is mi lesz a kicsi neve és mikorra is vagyok kiírva (!!).

A napokban a férjem felhívta anyukáját és ő újra a nevét kérdezte, majd mikor a férjem mondta neki ismét, ő szó szerint: “olyan mint egy kutyanév”.

Ezzel persze a férjemet is jól megbántotta. Nagyon gondolkodom, hogy mikor találkozunk velük, kicsit elbeszélgessek vele erről, persze intelligens formában, nem az ő szintjére lesüllyedve.

Hozzátartozik a történethez, hogy férjemet a nagyszülei nevelték és nem a szülei. Anyukajanak szules utáni depressziója volt. Efelett nem ítélkezem természetesen. Viszont az is igaz, hogy nem is keresik a fiukat, csak akkor, ha kell valami..

Unoka felől egyáltalán nem érdeklődtek. Amit én el is fogadtam, de úgy érzem ez most minden határon túlment..

Előre is köszönöm a véleményeket, válaszokat!


2018. ápr. 24. 18:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Mi lesz a neve ?
2018. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
De nem Bodri lesz vagy Totó,ugye?
2018. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Mi lesz a baba neve? Amúgy meg ha nincs jó viszony akkor nem kellene bele menni. Vagyis túl sok értelmét nem látom. Úgysem számít a véleménye.
2018. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nimród lesz a neve. De ha Foximaxi lenne se mondanék ilyet senkinek..
2018. ápr. 24. 18:46
 5/26 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is tetszik ez a név, de a párom szerint is kutyanév.... Így nem ez lesz.
2018. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

Nem, én szimplán jó magasról leszrnám.

Mit foglalkozol vele?

2018. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
90%

A kicsi neve ha neked és a párodnak tetszik más véleménye ne érdekeljen. Feleslegesen idegesíted magad. Ha már tudjátok, hogy a "kedves" anyós ilyen, akkor engedjétek el. Sajnos vannak ilyen emberek, akik nem tudnak örülni semminek, pedig most talán bepótolhatná amit a fiánál elmulasztott akár.

Hogy egyáltalán mondj e neki valamit? Nos én nem tenném. Csak újabb haragot, megbántást, vitát szülne. De ez az én vélemenyem. A nővéremet ismerve viszont tuti nem tenné zsebre amit kapna tőle a helyedben.

Sok boldogságot, egészséget és szeretetet kívánok nektek.

2018. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
46%
ÉS ha ez a véleménye, akkor mi van? Komolyan meg akarod mondani, mit gondolhat? Jobb lenne, ha hazudna?
2018. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
62%
Az én kisfiam is Nimród, és nekünk is beszólt pár okos rokon. Szerintem nyugodtan mondd el a véleményed..
2018. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%
Kicsit túl sokat foglalkozol számodra, egyébként jelentéktelen emberek véleményével. Kicsit több leszarom tabletta hidd el nyugodtabbá teszi az életedet:-)
2018. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!