Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Éjjeli peluslevétel hogy működik?

Éjjeli peluslevétel hogy működik?

Figyelt kérdés
Még reggelre van pisi a pelusban. Éjjel fel kellene keltenem? Nem mindig ébred fel ha pisilnie kell. Vagy még korai? 3 éves múlt.
2018. jún. 16. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ejszakai agytisztasag hormon kerdese nem akarate. Amig sok a pisi reggelre hagyd rajta, en tuti nem keltenem semmi penzert.
2018. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Várd meg, amíg egyre többször száraz lesz a pelenkája, addig ne is próbálkozz. De ha ez egy év múlva történik, akkor sem lesztek elkésve.

Ebéd utáni alvásnál kap pelenkát? Ha nem, és nincs baleset, akkor ne törődj vele. Óvodában nem lesz gond, otthon éjjel meg addig adod rá, amíg szükséges.

2018. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
En megvártam, amíg több napja tiszta volt a pelus reggelre és megbeszéltem vele, hogyha még 3 ilyen éjszaka ilyen ügyes lesz, akkor levesszük. Azóta teljesen elhagytuk.
2018. jún. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En ugy tudom, akkor erett meg a szobatisztasagra vki, ha ejjel nem pisil be a peluba.
2018. júl. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!