Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Miert mondja sokmindenki hogy...

Miert mondja sokmindenki hogy vegyuk le a pelust szobatisztasag kezdeten Majd fogja erezni es zavarni ha csorog. Az en gyerkocomet nem nagyon zavarja Eluldogel pisis bugyiban Mas hogy csinalja?

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Ajanlom AndreaOlson Tinypottyc. konyvet. Nem hosszu, de erdemes elolvasni, a fiam, a fiam kis baratnoje, es egy ismerosom kislanya is ezzel amodszerrel szobatisztult. Ha erdekel, irj privit, leirom osszefoglalva szivesen.
2018. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, meg annyi, hogy az enyemet sem zavarta.
2018. jún. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem zavarja, akkor szerintem nem annyira érett a dologra. Pár hónapja nálunk is ez volt, békénhagytam, most nemrég újrapróbáltuk, már zavarta. Párszor bepisilt, szólt, hogy hoppá, bepisiltem. Megbeszéltük, hogy szólni kell előre stb, néhány hét alatt ott tartunk, hogy nappalra 90%-ban szobatiszta.
2018. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Úgy, hogy tudja: agyi érettség kérdése, hogy szobatiszta-e. Azaz, nem lehet sürgetni. Ettől nem okosabb vagy butább, egyszerűen kialakul a fejében a záróizmok szabályozásának a képessége.
2018. jún. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Levettem a lányomról, bepisilt, nem zavarta, így visszatettem. 2 hónap múlva újra levettem, beposilt és zavarta. 2 balesettel "szobatisztult". Meg kell érniük rá fejben, előtte hiàba erölteted.
2018. jún. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De jo ezeket irjatok

Akkor megint csak masok "okosabbak "mindenkinel

2018. jún. 17. 20:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Kislányomat 2 éves kora körül már nagyon zavarta. Bepisilt a bugyiba és akkor kiáltozni kezdett, hogy anya, anya...én meg rohantam, hogy biztos elesett. De csak állt egyhelyben és mondta, hogy pisiiiii.

Ma már 2.5 éves és a wc-be megy minden.


Később biztosan zavarni fogja és szól majd.

2018. jún. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne hallgass mindenkire. Egyedül a gyerkőcödre. Egyedül ő az, aki tudja, hogy mi a jó neki.
2018. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!