Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hánykor keltek fel, hogy...

Ti hánykor keltek fel, hogy mindent nyugodtan el tudjatok intézni reggel? L/15

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem ,mer én 6:20 kor kelek,és mikor ezt valakinek mondom,mindig csodálkozik,hogy miért olyan korán,ha egyszer az iskola elott lakom.De nekem ennyi időra vna szügségem,vagy kulomben kapkodás a vége. Ti mennyi ido alatt készultok el ?

2013. jan. 6. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 6, vagy negyed 7 körül kelek és én sem lakom messze a sulitól.
2013. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 5-kor kelek. A sulitól (gyalog) kb. tíz percre lakok. De hát ugye a reggeli készülődésre kell az idő. Van amikor aludni is elfelejtek, mert sokáig vagyok a gép előtt. Ilyenkor az órákon pótolom az alváshiányt... :D
2013. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én 7:15 kor :D
2013. jan. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En 6:30-kor kelek. 5 percre lakom a sulitol, de eleg nehezen keszulok el. :D
2013. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
6:50-kor kelek, 15 perc a suli. De én előző este pl összerakom a táskám meg ilyenek, hogy azzal már ne kelljen bíbelődni.
2013. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
EN fix hatkor klek de volt mar olyan hogy 5-kor keltem mert sok volt a tanulni es sok volt a hazi is es mire mindent befejeztem este volt es nem tdtam rendesen tanulni,nem tudom nekem miert de en reggel jobban tanulok konnyebben eleg 10 perc es tudom az egyik tantargynal a tanulnivalot szoval arra akarok kietrni hogy jo egy reszt ha 6-kor kellsz egy reszt lehet,hogy almos vagy de nah...
2013. febr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kutya222 ***** válasza:
7
2013. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is könnyebben tanulok reggel. Gondolom azért mert frissebb olyankor az agy. Én általában 5:30 és 6:30 között kelek fel, attól függően hogy kell-e még tanulni.
2015. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!