Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Normalis ha a 3 eves kisfiu...

Normalis ha a 3 eves kisfiu csak ugy pisil ossze vissza fakra meg bokrokra?

Figyelt kérdés

Az unokatesom most 3 eves, es nyaralni voltunk a csaladdal kulfoldon ahol is a kissracot az egesz csalad fakra/bokrokra pisiltette, ha kellett neki. Volt, hogy a hotel terasza mellett ahol amugy eppen reggeliztunk.


En ebbe nem szoltam bele mert egy taknyos 17 evesnek ehhez semmi koze, de nem hiszem, hogy ez megfelelo neveles. Ok tobbszot is hangoztattak, hogy az csak harmat viz amit kipisil, az semmi a felnott pisihet kepest.


Nem tudom, de en masoktol azt hallom, hogy ez illetlenseg, szerintetek is az?



2019. ápr. 27. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
igen, jó nagy bunkóság, de hól tetted, hogy nem szóltál rájuk, mivel te lettél volna szerintük a bunkó....
2019. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Bunkóság, cigány szokás.
2019. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Ez nagyon alpári szokás. Én még a kutyáimat sem engedem olyan helyen pisilni ahol emberek esznek...

Sosem értettem, hogy ahol van a közelbe mosdó, ott miért kell az utcán üríteni. Mert ha mondjuk az erdő közepén vagytok, akkor oké, de egy szálloda területén...

2019. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Van, hogy egy kisgyerek nem bírná ki a vécéig - és ő, gondolom, nem rég lett szobatiszta - , és szerintem sem nagy ügy, de ha van a közelben kulturált lehetőség, akkor nem érdemes ráhagyni, pláne biztatni, hanem el lehet kezdeni tanítani.
2019. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem amelyik gyerek nem bírja ki a mosdóig, az nem szobatiszta. Akkor adjanak rá pelenkát. A fenti kérdés nem egy esetet ír le, amikor balesettel végződött volna a dolog, hanem rendszeres, mintegy kényelmi megoldásként.

Ez sehol nem normális.

2019. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Mondjuk azt megnézem,hogy egy kutyát ,hogy nem engedsz oda pisilni,ahová te nem szeretnéd 😂

Vszeg nemrég lett szobatiszta,ebben a korban még nem mindig tudják tartani a wc-ig.

Bár azért ha nincs messze,akkor illik elvinni.

2019. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Kedves utolsó: nevelés kérdése, hogy a kutya hova pisil. Ahogy egy gyereknél sem olyan bonyolult dolog ez, csak nyilván egyszerűbb egy vállrándítással lerendezni, hogy hugyozz oda ahol éppen állsz, mint mondjuk megtanítani, hogy jelezze ha ki kell mennie és mondjuk talán kikísérni.
2019. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Az elméletet értem,kedves utolsó.

De mondjuk,hogy döntod el,hogy a beton rengeteg kellős közepén hol van a jó hely erre?!

Gondolom közel laksz a kutyafuttatohoz?!

2019. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

utolso: ha már kutya...én sem engedtem be a virágágyásba a kutyámat a házak előtt,inkább kicsit kerültem vele,de betonrengetegben ahol virágágyás sincs,hát ott tényleg nem tudsz mit tenni bár,ha csak beton van akkor meg nem engedem azt hogy kimegy a lépcsőházbol és az ajtofélfát pisilje le.


Gyerek: vannak helyzetek amikor nincs közelben mosdo,de akkor is probálnék elbujni vele hogy ne a reggelizőasztal mellett intézze a dolgát.

2019. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez eleg erdekes szokas... az oke ha valaki a bokor mogott pisilteti a gyereket neha ha mar nagyon kell neki es nincs a kozelbe wc,de azert hogy mindenhol csak elokapja a kukijat ahol jolesik az nekem fura
2019. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!