Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3óránkénti etetést csinálja...

3óránkénti etetést csinálja valaki? Ezért én rossz anya lennék? Imádom őt és jólvan, de a folytonos mellretételt nem bírom fizikailag se.

Figyelt kérdés

3 hetes múlt a babám,a korház óta 3óránként etetem őt,mivel tejem 4 napig nem volt tápszert kapott. Utána tejjel pótoltam neki. Most kb 3óránként kel magától már enni.

Ez úgy néz ki nappal hogy cicizik mind két mellről,majd táppal kiegészítem mert mindennel 120milit eszik/alkalom.

Estére 2x fejek így van neki 50mili anyatej.

Megvallom annyira kimerültem este már nem szoptatom,táp+fejt tej.



2019. júl. 28. 13:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hehe. Az én gyerekem 2 óránként szopik. Igaz, az éjszakát végigalussza:)


Egyébként abszolút nem kötekedésből, de miért fejsz éjszakára, miért nem tudod mellre tenni? Nem bántás, csak elvileg nem kéne megterhelőnek, fájdalmasnak lennie...Valamit lehet, hogy rosszul csináltok, rosszul van mellen, ilyesmi? Én szoptattam éjszaka is, őszintén szerintem kevésbé megterheli előkapni a cicit mint cumisüveggel, melegítéssel szórakozni...

2019. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
*megterhelő
2019. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi :)


Szedek vitaminokat is mert nagyon "leszívja az energiámat" ahogy írtátok.


Utolsó, azért fejek estére mert annyira kimerülök ettől hogy egyszerűbb mint 1órán keresztül szopiztatni,félek elalszom kezemben a gyerekkel, meg ő is bealszik rajta ha leteszem ordít stb. Így ő is megkajcsizik és csicsikál tovább.

2019. júl. 28. 21:40
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem is kezdettől fogva iszsz. 2 óránként kért nappal. Éjszaka viszont kezdettől fogva jól aludt, 2x kelt az éjjelén, most 1x, 5 hónapos. Én is féltem, hogy elapad a tejem, mert éjszaka nem kel annyit.

Mondjuk neked pótolnod kell, így az más helyzet.

2019. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!