Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez mi lehetett? Kinek volt...

Ez mi lehetett? Kinek volt hasonló? 6 hós lesz a lányom hamarosan, anyatejes, cumija nincs. Nagyon "cici függő".

Figyelt kérdés
ma este nagyon -nagyon sokáig szopizott,már nem is evett,hanem aludt,de nem tudtam kivenni a szájából a cicit,mert azonnal kereste,és sírni kezdett.2 óra hosszáig tartott-10 perc szünettel.soha ilyen nem volt.nem tudom mi történt?
2010. júl. 12. 22:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
még annyi,hogy szinte már fájt a mellem...cserélgettem folyamatosan,de még mindig akkor is nagyon kellett neki...
2010. júl. 12. 22:27
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy jön a fogacskája.Elfogadja a cumit?Tudom,sokan nem tartják jó megoldásnak,de ebben az esetben én megpróbálnám,szeretnek ilyenkor ,,rágcsálni" valamit...
2010. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akár a foga is lehet, vagy mozgalmasabb napotok volt, jobban elfáradt, és a mellen tudott megnyugodni.
2010. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
cumi nincs,nem is kell.a foga 2 napja kijött,lehet jön a másik....annyira nem akarta elengedni a cicit,kicsit megijedtem.
2010. júl. 12. 22:47
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
szüksége volt anyára, nyűgös napja volt, és felriadt, ha kivetted a szájából. az enyém is szokott olyat, hogy éjel félóránként kéri 2 percre...nem fog állandósulni, ne aggódj. nálunk sincs cumi és nem is lesz.
2010. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5 hónapos babám 1 hete minden este ezt csinálja. Kb 1 órát van mellen, már alszik, de ha kiveszem a szájából, felébred, és sír. Apa nem nagyon akarja engedni, de ő sem tudta másképp elaltatni. Azt látom, hogy nagyon melege van, ez egy kicsit ellentmondásos nekem. Ilyen melegben összebújva aludni? De lehet, hogy a foga is jön.
2010. júl. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocsi,segíteni én sem tudok-velünk is ez van,csak sajnos ez már rögzült is benne.Minden este ez megy...Most 6 hónapos.Anno én is hagytam-jaj,rossz napja van-most meg már szokás:S
2010. júl. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ez volt tegnap, szerintem a meleg miatt...
2010. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az én babám még csak 4 hónapos de nemrég olvastam egy cikket. 6 hónap körül jönnek rá a babák, hogy ők nem egyek az anyával. És ilyenkor jobban kötödnek anyához. Nem lehet ez? Csak tippelek.
2010. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ki tudja mi lehet?:)Ez,vagy a meleg,a foga vagy a megszokás;de sajnos hamar megnő és lesz mior viszasírjuk még a csimpaszkodó dedet;)Én mindig erre gondolok,mikor már 1 órája nyúzza a cicit.Kicsit segít.
2010. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!