Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meg szoptatok, de jon a...

Meg szoptatok, de jon a kisteso, szerintetek hagyjam abba a szoptatas?

Figyelt kérdés
8honapos a lanyom es jon a kisteso. Doki szerint hagyhatom a szoptatast, mert mar nem kizarolagos leteleme az anyatej. Mi a tapasztalat, ha volt valaki hasonlo helyzetben, mit tett? Mi a legjobb mindkettejuknek? Ha pedig hagyom akkor fokozatosan vagy drasztikusan egyik naprol a masikra?
2019. aug. 14. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem még kicsi hozzá, nyugodtan szoptathatod tovább terhesen is, egészséges várandósságra semmilyen hatással nincs a szoptatás. Ajánlom facebookon a Szoptatás melletti fogantatás és várandósság csoportot 🙂
2019. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Szoptattam tovább az elsőt, mikor teherbe estem a másodikkal. Semmi gond nem volt.
2019. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Szoptatás melletti fogantatás és várandósság fb-csoport. Csomó hasznos infó. Nem szükséges abbahagyni. De itt elég sok infót megtalalsz. Én a 15 hónapos fiam szopiztatom, 19 hetes terhesen. Bár szerintem már csak cuminak használ altatáshoz 😅
2019. aug. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Dehogy

Nem kell abbahagyni

Laktációs tanácsadó,

lll.hu

Fb: Szoptatás melletti fogantatás


Vagy akár a védőnőm, orvosom is ebben erősített meg.


13 hónapos a nagy, és 12 hetes vagyok.

Szoptatom, mostbkezd enni rendesen, esdig kóstolgatott csak,6-8 alkalommal szoptattam 3 hónapja.

Sajnos én is úgy érzem kevesebb a tejem, de tesz róla, hogy ne nagyon apadjon.

Tudom, hogy pár hetet kell átvészelni, és lesz újra.


Utolsó, volt, hogy én is ezt hittem, aztàn valamin jól elkacagta magát, és szembeköpött. Volt mivel 😂

2019. aug. 15. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
5 hónapos volt a nagy, amikor (tervezetten) megfogant a kicsi, még tandem szopiztak is az első időkben. 😊
2019. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!