Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig lehet visszahozni a...

Meddig lehet visszahozni a tejtermelést?

Figyelt kérdés

Elég egyedi a helyzetem. Szülés után előjött nálam egy szívritmuszavar, amire a baba 3 hetes korában olyan gyógyszert kellett elkezdenem szedni, ami mellett nem lehetett szoptatni. Úgy nézett ki a dolog, hogy nem is tudom majd abbahagyni a gyógyszert egy évig legalább, tehát fejni sem kezdtem. Most viszont kiderült, elhagyhatom! 3 hónapos a lányom, vissza lehet valamivel hozni a tejelválasztást? Van bármi módszer rá? Védőnő szerint felesleges próbálkozni, de én szeretnék adni egy esélyt neki!


Minden tanácsot nagyon köszönök!


2019. aug. 25. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy szoptatási tanácsadót, ő talán tud segíteni. Ha ő sem, akkor tényleg esélytelen.
2019. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon pici rá az esély. Próbáld meg mindképp hátha a szerencsések közé fogsz tartozni, és ha ennyire szeretnéd akkor valószínűleg a lelki ismerted is úgy lesz tiszta ha megpróbàlod. De egy 3 hónaposnak már nagyobb szüksége van az aktív részvételedre, mint arra, hogy egész nap a mellszívón lógj.


Nekem elapadt a a tejem mikor 3 hetes volt a babám. Korababa.. Még kórházban voltunk mikor már apadni kezdett. 3 hónapos koráig küzdöttem, hogy visszahozzam. És pont 3 hónaposan kezdtem el érezni, hogy már nagyobb szüksége van rám, és hogy ne legyek a tej miatt frusztrált. Nem szólt másról a napom, csak hogy folyton fejtem hátha a 10 ml-ből még lesz mennyiség. Aztán elengedtem..

2019. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vissza lehet hozni, de szerintem nem érdemes, főleg, mert nem biztos, hogy a babád elfogadná.
2019. aug. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egy csepp is van meg akkor vissza lehet hozni, nekem szoptatasi tanacsado mondta, kerd ki te is a segitseget!
2019. aug. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!