Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha nem szeretnék szoptatni,...

Ha nem szeretnék szoptatni, úgy mit kell tennem?

Figyelt kérdés
2019. szept. 7. 17:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem született meg a gyerek mondod az orvosnak, hogy nem akarsz és adjon majd gyógyszert, ha már van gyereked és sok tejed van szintén, ha van gyereked és alig van tejed meg szimplán nem szoptatsz, mjd elapad
2019. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!


Még nem szültem, októberre vagyok kiírva. A gyógyszert már a terhesség alatt el kell kezdeni szedni, vagy elég a kórházi napok alatt majd?

2019. szept. 7. 17:34
 3/24 anonim ***** válasza:
39%
Lefejed, és cumiból tolod neki.
2019. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Azt szeretném, hogy egyáltalán ne legyen tejem. Félreérthetően írtam ki a kérdést, bocsánat.
2019. szept. 7. 17:36
 5/24 anonim ***** válasza:
37%
Azt nem lehet. Megszülöd, és UTÁNA kérsz apasztó gyógyszert.
2019. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
26%
Mi az oka,hogy nem szeretnél szoptatni?
2019. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Elég bonyolult, meg kicsit magánügynek is érzem már ezt a részét. Csak arról szerettem volna tájékozódni, hogyan előzhetem meg, hogy szenvedjek vele.
2019. szept. 7. 18:55
 8/24 anonim ***** válasza:
42%

Megelőzni nem tudod. Az ártana a babának. Azt remélem, hogy nem akarod.


Azért a föcstejet (kolosztrum, előtej) valahogy meg kellene oldanod, hogy megkapja. Az olyan, mint 1 oltás. Kell az immunrendszerének. Azt sem akarod odaadni?

Vagy a magad kényelmét helyezd a baba érdekei elé? Érdekes hozzáállás...


Utána meg kérsz apasztó gyógyszert.

2019. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
35%
A szenvedés elkerülésével kb.8 hónapot késtél. :D Azt áruld el, hogy az újszülött gyermekednek hogy fogod megmagyarázni, hogy nem kaphat cicit? Mert kb.az első dolga lesz, hogy megnyugszik a szívverésedtől, a második meg az, hogy a melledet fogja keresni. Lesz szíved megtagadni tőle? (elárulom: NEM. Te is messiásként fogod várni a tejbelövellést)
2019. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hidd el, kedves Filthfan, ismerem magam annyira, hogy tudjam, kitartok az akaratom mellett. Plusz császárral fogok szülni, tehát a baba először az apukájával lesz majd, ráadásul ő is velünk lesz végig a kórházi napok alatt, tehát már az elejétől ketten, közösen babázunk, nyugtatjuk meg, gondoskodunk róla.
2019. szept. 7. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!