Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák, akik nem tudtak/akart...

Anyukák, akik nem tudtak/akartak szoptatni, mikor jött meg nektek a menzesz?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs tejem. Időnként ráteszem a babát, de még nasinak sem elég. 2,5 hónapos a fiam.

Nektek mikor jött meg először?


2019. júl. 26. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
3 hétig tudtam szoptatni, szülés után 3 hónapra jött meg
2019. júl. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5.hétig szoptattam kizárólagosan, 8.hétig pótoltam még utana teljesen elapadt. A 8.héten meg is jött.
2019. júl. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 hétig tudtam szoptatni,szülés utan 8 héttel jött meg
2019. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kb. 4 hónapos koráig szoptattam, de nagyon kevés volt a tejem, s az idő előrehaladtával csak fogyott, így kezdetektől fogva tápszert is kapott. Szülés után 6 héttel jött meg.
2019. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen jön meg hamarabb, mintha szoptatnál. Anyukám a legelejétől nem tudott szoptatni, mégis egy éves voltam kb. mikor először megjött neki. Én még most is három óránként szoptatom az öthónapos babám (éjjel is), mégis négy hónapos korában megjött.:(
2019. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!