Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek mi vált be a tej szaporí...

Kinek mi vált be a tej szaporítására?

Figyelt kérdés
2019. okt. 10. 18:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
32%

Szia!

A forever lite ultra nevű speciális gyógyászati célra szánt pora is sokat segíthet.

2019. okt. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Igény szerinti szoptatás, pihenés és tápláló,egészséges ételek evése.
2019. okt. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
69%

11:

Ez egy túlárazott, fogyókúrához javalt műanyag porkeverék. Én elhiszem, hogy semmire nem vagy jó és ilyen szarok árulásával kell megkeresned a betevődet, de legyen benne annyi szikrája az emberi lénynek, hogy szoptató anyákra nem tukmálod.


Abban a szarban ugyanis több, mint 7 sor az összetevők listája, és nem tartalmaz semmit, mint némi vitamint, MALTODEXTRINT, amit nem szoptatós se egyen, SZÓJÁT, fehérjeport meg többféle aromát és cukrokat.


Te agymosott piramisjátékos.

2019. okt. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
37%

13

Hasznos információk a kérdezőnek.

Mindig csodálkozom azok magabiztosságán, akik felelőtlenül, felületes információik alapján mondanak bármiről és bárkiről véleményt.A stílus pedig annak íróját minősíti.

2019. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Babybogyo86 válasza:
Sok tojàs, ès fehèrje. Csirke hús. Nekem ezek vàltak be. Na ès persze víz 2-3 liter.
2019. okt. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Igény szerinti szoptatás és sok víz. A tejszaporító teák sokszor hasfájást okoznak a babának (nálam pl. így volt). Szerintem fejni csak akkor kell, ha érzed, hogy kevesebb a tej, mert ha állandóan fejsz, állandóan fejned is kell egy idő után a felesleges tejet.
2019. okt. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

14

Tudom, ügynök, nektek ezt mossák a fejetekbe.Nevetségesek vagytok mind.

2019. okt. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Ginger Mama ***** válasza:

NO stressz! Sok folyadèk, sokszor cicire, bízz magadban ès a babàdban. :) Ès tàplàlò , egèszsèges ètelek persze.

Èn hòt ideg voltam mert nem tudtam fejni, azt hittem nincs elèg tejem... közben csak beàllt a kereslet kínàlat ès a dràga mindent megevett. :) Aztàn nem paràztam ezen többet. Szeritem a “nyugi” a legfontosabb!

2019. okt. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Ittam a tejszaporító teát, attól fájt a hasa a babának. Tejszaporító fejést is próbáltam nem vált be. Iszom a Karamalz sőrt már 1 hónapja az se vált be eddig.Melegvizes borogatást is próbáltam az se vált be. Masszíroztam a mellem, de nem hozott eredményt. Iszok sok folyadékot ,de semmi. A tejem még mindig ( 3 hónapos a babám ) stagnál 😔

2019. nov. 20. 01:55
 20/24 anonim ***** válasza:
More milk tablettát szedtem, nekem bevált. De olvastam róla jót is, rosszat is.
2019. nov. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!