Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kedves friss anyukák, milyen...

Kedves friss anyukák, milyen ajándéknak örülnétek a legjobban ebben a periódusban?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm szült, kb.1 hós a fia. Most lesz a szülinapja(a barátnőmnek). Gazdagok, mindenük megvan, fogalmam sincs mit vigyek neki, mert én meg anyagilag rosszul állok.

Mi az az apróság, ami jól esne Nektek a gyereknevelés kezdetén? (úgy 5000ft-ig)



2019. okt. 20. 10:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem allt szandekomban ,,leorditani a fejed”, sajnalom, ha igy jott le a valaszom, csak leirtam, hogy mi az, ami miatt valaki nem biztos, hogy ilyen hosszu ideig tarto segitsegnek orul, hatha segit oldani benned a feszultseget, amit az okozott, hogy nem mehetsz ennyi idore oda. Az nem opcio, hogy csak beugrasz hozzajuk rovidebb idore?
2019. okt. 22. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

De, elmegyek, 1-2 órára. Annyi, hogy ez egy másik országban van, ahol csak átutazóban állok meg, miattuk. Előre megbeszéltük a nyáron. Ha tudom, másképp tervezem az utam.

Azzal, hogy mi történik szülés után, a másik két barátnőm alapján nagyjából tisztában vagyok, azért is segítenék, mert tudom, hogy nagyon nehéz. Az ember az első hat hónapban gyakorlatilag csak karikás szemekkel szoptat.

2019. okt. 22. 11:12
 13/14 anonim ***** válasza:
Teljesen ertheto a csalodottsagod, azota viszont megszuletett a gyerek, lehet, hogy mar masra vagynak. Kulfoldon elunk, elso gyereknel eleg hamar itt volt mindig valaki hosszabb idore a csaladbol, olyanok, akiket nagyon szeretunk, megis megterhelo volt, es masodjara mar mashogyan dontottunk, es csak kesobb jonnek, akarmekkora segitseg is volt eloszor.
2019. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Utólag kiderült, vmi félreértés volt, elnézést kértek..de végül csak pár órát maradtam az eltervezett szerint.

Mégiscsak mégis. Azért voltam elkeseredve, mert egyszerűen nem passzolt a viszonyunkba ez a visszautasítás.

2019. nov. 10. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!