Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Laktoherb tea! Ilyen tünet...

Laktoherb tea! Ilyen tünet létezik?

Figyelt kérdés
tegnap délutám ittam fél liter teát 2 db filterrel elkészítve,gyorsan ittam meg,még soha nem ittam.most 5,5 hós a lányom,és olyan kevésnek bizonyult a tej,gondoltam iszok naponta fél litert.4-5 óra múlva mikor már lefeküdtem,olyan rosszul éreztem magam,mintha 5 kávét ittam volna,mintha a vérnyomásom felment volna(90/60 volt)nem tudtam elaludni,valami "belül nyomott",fel voltam pörögve.Lehetett ettől,mert akkor ma nem iszom,mert nagyon rossz volt.nekem eddig nem kellett semmilyen tejserkentő.
2010. júl. 18. 05:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A Laktoerb teában nincs olyasmi ami a vérnyomást felvinné,sztem inkább a nagy meleg vagy a hidegfront lehet az oka.
2010. júl. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenkinek máshogy reagál a szervezete, de mivel ez a tea gyógynövényekből van, nem valószínű, hogy ez okozta. Ugyanakkor tényleg elég pocsék az íze. Tudom, azt írja, hogy 2 dl vízhez egy filter, de én teafőzőben 1 l-hez tettem egy filtert, és így is hatásos volt. Ha szükséged lesz tejserkentőre, szerintem így próbáld meg. Bár remélem, nem lesz rá szükség. Sok sikert a szoptatáshoz.
2010. júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy allergiás vagy valamelyik összetevőjére? próbáld hígabbra csinálni, én kb egy literhez tettem egy filtert.
2010. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik összetevője sem okozhat ilyet, de velem pont ez volt többször a napokban, pedig nem ittam laktoherbet. Front, meleg, stb.
2010. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!