Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan, hogy minden...

Létezik olyan, hogy minden tünet nélkül bújik ki a fog?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének de már kezdek aggódni,hogy nem lesz-e a kislányom fogatlan.9 hónapos lesz és még egy fikarcnyi apró jele sincs h ki akarna bújni a foga.se nem piros, se nem duzzadt,nem folyik a nyála.viszont mostanában mindent olyan erősen próbál harapni h hihetetlen.tátott szájjal rohan vmi után h bekapja.:)pár napja sírósabb is.nem tudom mi lehet a gond.éjszaka alszik szépen nem ébred.mikor lesz már fogunk????kinek mikor bújt ki?
2010. nov. 11. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak az első születésnapja UTÁN egy-két héttel bújt ki az első foga.

Ne aggódj, nem maradtok fogatlanok.

Én így utólag már azt mondom, hogy jobb is hogy ilyen későn jöttek a fogai. Sokkal kevésbé viselte meg mint egy pár hónapos babát.

2010. nov. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak ugy jöttek ki a fogai hogy észre sem vettem.Semmi tünet nem volt..
2010. nov. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod.igen én is ebben bízom minél később jön ki talán kevésbé fogja megviselni.nálatok milyen tünetek voltak a szokásosak vagy volt vmi eltérő?és mennyire kevésbé viselte meg.volt virrasztott éjszaka stb....
2010. nov. 11. 10:13
 4/11 anonim ***** válasza:
4 gyerekem van, egyiknél se voltak "tünetek", csak azt vettük észre, hogy "jé! koccant a kanál!"... A fiaimnak 6, a lányaimnak 11 hónaposan bújt ki az első foguk. Nem voltak sem sírósak, sem lázasak, sem hőemelkedésük nem volt. Szerencsére emiatt az éjszakák se voltak rosszabbak, mint előtte.
2010. nov. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nálunk csak két tünet volt, folyt a nyála és rágta a kezét.

Ezen kívül semmi.

Két éves a fiam és egyetlenegy átvirrasztott éjszakánk se volt.:) Amikor a rágó fogai jöttek akkor volt talán kétszer olyan, hogy felsírt éjszaka, de 10 perc múlva vissza is aludt. :)

De akkor már másfél éves volt, Mert az első négy fog után, megint sokáig semmi nem volt. Aztán nyáron egy hónap alatt jött ki neki majdnem az összes.

2010. nov. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
rágni ő is rágja a kezét de azt már régóta.nyála nem folyik jobban mint eddig.remélem lesz olyan "szerencsém" mint neked/tek kedves utolsó.
2010. nov. 11. 11:37
 7/11 anonim ***** válasza:
13 hónaposan jött ki az első két foga a kisfiamnak úgy, hogy észre sem vettük. csak amikor már kint volt!
2010. nov. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is 4 foga jött egyszerre,felül,nagyon gyorsan kibújtak,egyik hétről a másikra,10 hós kora után.Abszolút semmi tünet nem volt,nem volt nyűgös sem.Másik fiam 1 éves múlt,és még mindig csak 2 foga van.
2010. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak már 2,5 hónaposan elkezdődött a nyálzás és kézrágás. De csak 9 hónaposan jött ki a két első foga alul, és már csak azt láttam, mikor áttörték az ínyét, ott volt a két kis fehér csík. Se átvirrasztott éjszaka, se nyűglődés, se semmi.

Na bezzeg a többinél.... szegénykémre azóta is olyan fisifosi jön rá a fogak kibújását megelőzve két héttel, hogy öröm nézni. :( Épp most töri át a 8. foga az ínyét, és ilyenkor már nincs baj a kakival, viszont állandóan matat a szájában, mindent próbál rágni, és ugyan jól alszik, nincs átvirrasztott éjszakánk, de sajnos van egy-két felsírás.

2010. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Létezik, nekem a kisebbik lányom fogzik nagyon könnyen. Kézrágás, nyálcsorgás, ami tünet,. 10 hós, 12 foga van, mint egy kicsi krokodil :D

A nagyobbiknak 2 éves korára bújt ki az összes, én sajnos pont azt tapasztaltam, hogy minél nagyobb volt, mikor jött a foga, annál jobban megviselte :( De biztos gyerek függő, drukk, hogy nálatok minden jel nélkül

2010. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!