Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás után milyen lesz a...

Szoptatás után milyen lesz a mell állapota/kinézete?

Figyelt kérdés

Olvasgattam róla az interneten, és elvileg nem a legszebb látvány miután vége a szoptatásnak. Több helyen így volt nagyjából definiálva: megereszkedett, félig kiürült tejes zacskónak néz ki, ami rosszabb esetben elég rendesen lóg is.

Bevallom én nagyon megijedtem az elolvasása után, úgyhogy szeretnélek titeket megkérdezni, -akik szoptatnak/szoptattak-, hogy ez valóban igaz-e.

Nekem mar úton van a baba, de emiatt elgondolkodtam hogy inkább helyettesítem a szoptatást, hiszen manapság könnyen megoldható és sokan nem szoptatnak.

Köszönöm a normális válaszokat.


2019. nov. 29. 10:53
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés, és a gyerek egészségnek semmi baja sem lesz, vagy talán több millió gyereknek károsodott az egészsége, akik nem kapnak anyatejet különböző okoknál fogva? Erre nem kell válaszolni, költői kérdés.

Ezzel a témát le is zárom, aki nem a kérdésre válaszol, az kérem inkább ne is írjon semmit. Köszönöm.

2019. nov. 29. 11:02
 2/20 anonim ***** válasza:
74%

Akkor rossz helyen kérdeztél, itt főleg kéretlen ítéletet fogsz kapni.

Meg fog váltzoni a melled formája. Hogy milyen mértékben, az a mellmérettől, a bőröd minőségétől, a tej mennyiségétől, a szoptatás idejétől és gyakoriságától függ. Lutri.

2019. nov. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Két évig szoptattam igyény szerint. A bal mellemet fogadta csak el egy idő után, ezért a jobb ugyanolyan lett, mint szoptatás előtt, a bal pedig egy nagyon picit nagyobb maradt miután már nem szoptattam. Formájuk igyanolyan, mint előtte. Nem volt nagy mellem, 75/b. Valószínűleg szerencsém is van.
2019. nov. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopt..


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopt..


Itt olvashatsz pár választ, nem túl biztatóak.... Én maximálisan megértelek, de hidd el, itt a sok szoptatásnáci ősanya szemében egy utolsó, darab sz*ar leszel, amiért félteni mered a melleidet és amiért nem akarod magad feláldozni a szoptatás szent oltárán. Tojd le, ha félsz, hogy hasonlóan jársz, mint a linkelt kérdésben válaszoló anyukák, akkor ne szoptass. Tégy saját belátásod szerint, ahogy NEKED megfelel, a többieket meg le kell tojni.

2019. nov. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, az az igazság, hogy nekem alapból elég nagy melleim vannak, 75C, úgyhogy aggódom hogy a mérete miatt nagyon csúnya lógós lenne. Ha kisebb mellem lenne, nem izgulnék ennyire.

Utolsó neked főleg köszönöm a linkeket!

2019. nov. 29. 11:13
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

Hát sajnos benne van a pakliban, hogy lógni fog..

A legjobb barátnőmnek is elég nagy cickói voltak, hát iszonyatosan néztek ki a szoptatás végére. Ha a hátára feküdt, a mellei nemes egyszerűséggel eltűntek a hóna alatt, tényleg az a tipikus tacskófül. Ő megműtette, mert totálisan összetört, mikor látta mi lett a szép melleiből és mondta, hogyha elölről kezdhetné, nem szoptatna.

Amúgy drága #1-es, áruld már el mi a jó ég összefüggés van a gyerek egészsége és a szoptatás között???! Ne legyél már ennyire iszonyatosan buta. Tudod mi az összefüggés? SEMMI! A világon semmi, pont ugyanúgy felnő tápszerrel is egy gyerek és semmivel sem lesz kevésbé egészséges, mint aki szoptatva volt!

2019. nov. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Az enyémet így jellemezném: lapos zokni. 🤣🤣🤣 De egy jó melltartó sok mindent megold! 😉
2019. nov. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%

Én úgy voltam vele, ha löttyedt lesz, arra találták ki a plasztikát. És nem is feltétlen kell ehhez szoptatni hiszen már terhesen is nő a mell, és ha szülés után visszamegy az is okozhat löttyedtséget. A barátnőmé is lógós lett, nem szoptatott.

Aztán nekem nem lett semmi, ugyanolyan szép maradt, igaz akapból nem volt nagy 75b-s cicim csak.

2019. nov. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
36%
Ja, utolsó, aztán ha leveszed a melltartód, a nyakad köré is tekerheted a őket. :D
2019. nov. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Azt mondják a terhességtől lóg, nem feltétlen a szoptatástól. Az enyém tápszeres, de jobb az anyatej, én szoptattam volna szívesen, legfeljebb ne 3 éves koráig szoptasd, csak pár hónapot. Nekem egy picit lógósabb lett a terhességtől, de azért nem rohanok plasztikáztatni.
2019. nov. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!