Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi ido alatt nyertetek...

Mennyi ido alatt nyertetek vissza a terhesseg elotti formatokat?

Figyelt kérdés

5 honapos a baba es szeretnek kezdeni valamit magammal. Szoptatok, tehat nagy dietakba nem akarok belekezdeni.

Terhesseg alatt kb 28-30kg-t hiztam, ami rengeteg. Ebbol lement mar 16kg, igy van meg 14kg felesleg rajtam. Amugy azt veszem eszre, hogy meg vizes is vagyok (a zokni nyoma ugyanugy megvan meg mint terhesseg elejen kb. Nincs bedagadva a labam, csak egy vekony csikban latszik a nap vegere). Amiota megszuletett a baba kivanom az edesseget. Terhesseg elott es alatt egyaltalan vagy nagy ritkan, most men annal inkabb. :( Errol is le kene szoknom. Az akaraterom megvam mar, most a.kerdes, hogy dietazzak inkabb vagy tornara fektessem a hangsulyt vagy mit tudtok ajanlani, ami nem hat ki a szoptatasra, de megis eredmemnyes? Koszonom a valaszokat elore is!



2019. dec. 28. 21:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

+12 kg-val mentem szülni, +7 kg-val jöttem ki a kórházból. Ebből még sok volt a víz, úgyhogy 2 kg lement még az első 2 hétben, a maradék pedig a kislányom kb. fél éves koráig. Nem ettem cukrosat, és fehér lisztből készült dolgokat, és sokat sétáltunk.

Utána viszont nem tudtam megállítani a fogyásom, és erőteljesen mínuszba kerültem, lefogytam 46 kg-ra, mert ahogy nőtt a kislányom, egyre többet rohangáltam utána, és egyre kevesebb időm maradt még enni is. Most az ünnepek segítettek egy kicsit abban, hogy ne legyek csak csont és bőr.

2019. dec. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
H.i.i.t edzéseket csinálok itthon, heti 3-4 alkalommal 30 percet. 76 kg voltam mikir terhes lettem, 95 voltam szüléskor, most 10 hónappal később pedig 68 😊 az édességéhség nálam is megvan, vettem pár diabetikus édességet erre az esetre és sikerült folyamatosan leszoknom róla,ma már nem kell a nasi. És fontos a fogyáshoz hogy tudj aludni, napi minimum 7-8 órát, nekem ez volt a legnehezebb, de végre alszik a kicsi ennyit egyben. A víz ivásról se feledkezz meg, napi 3 litert legalább.
2019. dec. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
6 hónapos kora után szántam rá magam h változtatok, 8 kg plussz volt rajtam. Tornával nem fogsz fogyni, kevesebbet kell enned. Én már akkor nem szoptattam, de mivel te szoptatsz még ezzel lehet várnod kéne. Nekem pl amíg volt tejem, nem mozdult a súlyom.
2019. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 khniki ***** válasza:
Nem nyertem még vissza. 3,5 hónapos. A 6 hetes kontroll után azonnal elkezdtem jarni mummy tummy edzésre. 4 kg maradt rajtam, mind a hasamon és a fenekemen. A hasizom nagyon szétnyílt, de az már egész jó állapotban van. De a pici pici maradt egyelőre... :(
2019. dec. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 shelemba válasza:
Terhessèg alatt +20kg. Most 7 hetes a fiam. A sulyom már ugyanolyan mint terhessèg előtt (46kg). Nagyon odafigyelek mit eszem. Első 4 hétben csak kásákat ettem. Es nagyon sokat iszom. Eddig se kàvé,se cukor,se só. Lassan elkezdem már változatosabban enni. A szoptatással nincs gond. Nem sportolok mèg mert nincs még sok szabadidőm de a házimunka pont elég most)))
2020. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!