Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi ez az új rendszer hogy a...

Mi ez az új rendszer hogy a tápszerezéshez engedély kell?

Figyelt kérdés

Meglepődve olvasom itt hogy többen úgy jártak, hogy a kórházban a tej megindulásáig csak főorvosi engedéllyel kaphatott a baba tápszert?

Mi ez komolyan? Hagyják éhezni a csecsemőt még nincs tej? Minek ehhez ENGEDÉLY??? Ez nem egy műtét vagy gyógyszer hogy engedély kelljen?

Hogy van ez? Ti is jártatok így? Mi ez az új hülyeség??



2019. dec. 31. 00:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
87%

Én pont a másik véglet voltam. Nem tudtam a gyereket szoptatni, mert állandóan elvitték a gyereket vizsgálatra, mire visszajöttek vele, jól beetették cukros vízzel, mert, hogy sírt a vizsgálat alatt.


Persze a 120 ml cukros víz után, lehetetlenség volt mellre rakni, így csak éjjel próbálram szoptatni, vajmi kevés sikerrel. Nem is indult be a tejem.


Köszönöm Nyíregyháza jósa András kórház...

2019. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
4 éve szültem szabolcsi kórházban. A kisfiam nem tudott szopizni bimbókiemelővel se. Pár csepp előtejem volt, ami a csecsemősök szerint elég neki. Végigüvöltötte azt a néhány napot. A gyerekorvos meg kiakadt és velem kiabált, hogy éhezik a gyerekem és én hagyom. Rögtön jelezte a csecsemősnek, hogy tápszer szükséges. Persze én napokig könyörögtem és még elhalmozta a családom őket mindennel, hogy jól bánjanak velünk. Az orvosom is mondta, hogy közel 4.5 kg-s gyereket ne is nagyon várjam, hogy ki tudok csak anyatejjel elégíteni, szükséges a tápszeres kiegészítés. De megfogadtam, ha legkögelebb szülök és ez lesz azt nem teszik zsebre.
2019. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
3 éve bababarát kórházban szültem. Sajnos a tejem nem indult be rendesen, utolsó előtti nap mondták a csecsemősek h adnának neki tápszert mert folyamatosan esett vissza a súlya, mondták h így nem mehetünk haza. Rögtön beleegyeztem, alá is kellett írnom h engedélyezem a kiegészítést. Szegény kicsikém csak úgy itta a pohárból. 1x kapott összesen de már elég volt h a tejcsivel együtt feljebb menjen a súlya. Igaz egyáltalán ez az új korlátozás?
2019. dec. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Január 5.én szültem Nyíregyházán. 3 nap könyörgés után sem adtak a gyereknek tápszert.. Próbálkoztunk a bimbó kiemelővel, azzal pár csepp előtejet kapott a baba.. Végig stresszben voltam a kórházban úgy üvöltött a babám.. A születési súlyának több mint 1/3 át elvesztette, így még maradnunk kellett a kórházban 4 napot és úgy kapott tápszert.. Azt hittem nem élem túl a bent töltött napokat.. Tehetetlen és kiszolgáltatott voltam.. Jött a szoptatási tanácsadó is, nem sok mindent tudtunk csinálni. Amikor jöttünk haza a kórházból, egyből lett egy csomó tejem.. Soha többet nem szülök ilyen kórházban!
2019. dec. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!