Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Neteztek szoptatás közben?

Neteztek szoptatás közben?

Figyelt kérdés
Iszsz babám mellett szoktam telefonon internetezni.Nővérem szerint rossz anya vagyok mert ártalmas a sugárzás a babának ezért van annyi rákos gyerek.Mobiloztatok a gyereketek mellett mikor pici baba volt és nem lett tőle semmi baja?
2020. jan. 6. 09:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor se lennél rossz anya, ha egyáltalán nem szoptatnál. Akkor leszel rossz anya, ha már egy kicsit nagyobb lesz, és ahelyett, hogy mesét olvasnál neki, ugyanígy a telefonodat nyomkodod.
2020. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Coffelia ***** válasza:

Azért az 5ösön felnyerítettem... :DDD

Hallottam olyan tankönyvi gyerekekről, akik alkalmanként 15-20 perc után lefordulnak a ciciről, meg olyanokról is, akiket a tankönyv kedvéért 15-20 perc után lefejtenek a ciciről, hiába maradnának. 15-20 percig alkalmanként lehet is bódultan egymás szemébe bambulászni, de 6-8×70 perc után, amiben komfortszopi és alvás van, ami alatt nem mozdulhatok meg, nehogy felébredjen... szóval bocsi, de nem fogom eljátszani, hogy alsó hangon naponta 520 percet bondingozok a gyerekkel csöndes elalélásban. Mondom, alsó hangon...

Az enyém nem olvasta a szakkönyveket, ejnye!

2020. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!