Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megbìznàl-e ilyen vègzettsègű...

Megbìznàl-e ilyen vègzettsègű szoptatàsi tanàcsadòban/ mennyit költenèl òrànkènt a szolgàltatàsàra?

Figyelt kérdés
IBCLC tanfolyamot szeretnèm elvègezni, viszont mìg nincs meg az 1000 òra gyakorlatom, addig nincs meg a hivatalos vègzettsègem, hiàba megyek àt a vizsgàn. Ilyen fèlkèsz szoptatàsi tanàcsadóban mennyire bìznàtok/ mennyit költenètek rà?
2020. jan. 31. 13:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Képzett, még számlát is adott. :-D
2020. jan. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, ahogy az egyik előttem szóló, hogy nyomott áron tudna működni a dolog. Nem feltétlenül lenne kisebb a bizalmam benne azért, mert még nincs meg az összes gyakorlat (1000 óra? Ez nem elírás?)

Másrészről, egyszer kellett volna, hogy segítsen szoptatási tanácsadó, egyik emailben talágatott, hogy mi lehet a baj, kijönni érezhetően nem akart. Ismetelgetett olyasmiket, amiket magamtól is tudtam, és nem vált be. A második nem is válaszolt a megkeresésre, a harmadik közölte, hogy azon a hétvégén nem ér rá, de feltétlenül jelentkezik. Jelentkezett egy hónap múlva, hogy akkor jöjjön-e... Hát, kösz, már ne. Szerencsére meg tudtam oldani egyedül. Szóval nálam már az is pozitív lenne, hogy egyáltalán hajlandó eljönni.

2020. jan. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem elíràs az ezer òra. Ha 5 èven belül nincs meg, akkor bukom a tanfolyam(ok) ès a vizsga àràt is.
2020. jan. 31. 17:19
 14/18 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti annyira elszomorìtó, hogy egy szakember igy cserbenhagyott :( az nem alap, hogy a kifizetett szolgaltatasi dìjról szamla keszül?
2020. jan. 31. 17:30
 15/18 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: a szoptatasi tanacsadònak szerintem ìrj egy visszajelző e-mailt, higy tanulhasson az esetből. Lehet, hogy ezen mùlik, hogy legközelebb felismerjen egy ilyen esetet. Èn mindenkeppen tudni szeretnèm, ha valakit fèlrediagnosztizàlnek.
2020. jan. 31. 18:30
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

A számlát azért írtam, mert tényleg rendes tanácsadó volt.

Sms-ben kommunikáltunk így tud róla h evvel műtöttek.

2020. jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Költenék ha segítene.

Két tanácsadó áll beszéltem, amikor gondunk volt. Az első lezárt, hogy stressz és elköszöntem (valóban volt egy haláleset a családban, ami megviselt, de ezzel nem voltam kisegítve). A másik annyit mondott, hogy rakjam többet mellre (ja, kB egész nap rajta lógott, ha akarom se tudom többet mellre rakni). Ki is jelentette, hogy ha kijön is csak ezt tudja mondani. Harmadikat már nem is kerestem...

2020. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Persze! Nálam olyan volt ako egyelőre a szoptatási segítő képzést csinálta meg. Igaz alapítványi úton volt, így 3.000 forintot fizettem neki. Nagyon jó tanácsokat adott,bár igaz, hogy nálunk nem volt nehézség, csak szügségem volt arra, hogy jól induljunk neki a dolgoknak.
2020. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!