Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak ha nem akarok...

Mit csináljak ha nem akarok szoptatni?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem. A legjobb az lenne ha be se lövellne a tejem. Meg lehet ezt valahogy oldalni?


Megvan az okom erre, nem szeretném részletezni. Tudom mi a szoptatás, csináltam egy évig a nagyobikkal, most viszont egyáltalán nem szeretném.


2020. febr. 2. 10:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Alapból bunkók, úgyhogy mindegy.

Olvastam, hogy aki nem tudott rendesen szoptatni meg nem volt elég teje, azt ott fogták. És ha nekem mondjuk nem is lesz? Nem adnak enni a gyereknek?

2020. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A gyógyszer mellett a menta tea is jó, napi pár pohárral. Apasztó hatású. Azt nem tudom, hogy a belövellést el tudod-e kerülni mert az hormonális hatásra indul meg. Ha belövell akkor nagyon figyelj nehogy mellgyulladásod legyen!
2020. febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
72%

Nekem megnyugtató olvasni, hogy más is jár ebben a cipőben. Én sem részletezném, de a szoptatástól jobban félek, mint hogy felvághatnak, szétmehetek alul stb.

És én sem szeretnék szoptatni, egyszerűen zsigeri undort érzek már egy szoptatós képtől is.

Rettentően szégyellem magam ezért, de ez van.

Elnézést az offért.

2020. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!