Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit használtok éjjeli tejszivá...

Mit használtok éjjeli tejszivárgásnál?

Figyelt kérdés

Az anyatej gyűjtő kagylóról azt olvastam, hogy nem szabad éjszakára betenni.

Minden éjjel arra kelek, hogy az egész pólóm át van ázva az ágyneművel együtt. Napközben ilyen gondom nincs. . Nektek mi vált be?


2020. febr. 9. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Szivacsos melltartó és plusz melltartóbetét. Az, hogy bevált, túlzás, de naponta mosva élhetőek voltak a hétköznapok így. Nem csepegett, engem eláztatott a tej, ráadásul hason szeretek aludni, és egész terhesség alatt nem tudtam, így már nagyon vágytam rá. Rettenetesen rossz volt minden reggel lucskosan kelni, de szerencsére gyorsan vége lett, csak az első fél év volt ilyen csöpögős.
2020. febr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Én textilpelenkát tettem a melltartóba, más nem vált be, én is mindig reggelre tejbe fürödtem:) Ha éjjel ébred a babád tedd mellre, had szívja ki tejet.
2020. febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mosható melltarto betet, nekem a puppe márkájú jó volt nagyon.
2020. febr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ki fogom próbálni.

2 szopás között ázok el, miközben alszom.

2020. febr. 9. 09:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a philips avent melltartó betéte vált be.
2020. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dupla turcsi a mellkasom ala

Melltartoban keptelen voltam aludni

2020. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 khniki ***** válasza:
Én nem használtam semmit. Gyorsan megszáradt a lepedőn, aztán kimostam.
2020. febr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5 vagyok


Én sem alszom melltartóban. Olyan hálóingem van ami mellnél lecsatolható és szintén lecsatolható trikó. Ezekbe könnyedén belerakható a melltartó betét. Legyen az textil vagy eldobható.

2020. febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!