Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Este nem lakik jol a 4 hetes...

Este nem lakik jol a 4 hetes anyatejes babam. Elkerulhetetlen a tapszer?

Figyelt kérdés
Orakig van cicin, egy ido utan elkezd nyugolodni, kikopi majd ismet bekapja a cicit, ficankol- innrn gondolom, hogy mar nincs benne. Nem igazan szeretnem tapszerezni, hogyan lehet szaporitani estere?
2020. febr. 9. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Tedd át a másikra is. Ha azon is elkezd ficánkolni akkor megint csere.
2020. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Inkább tápszer mint éhezzen.Ma már jó tapszerek vannak,semmi baja nem lesz tőle.Beszéld meg a gyerek orvossal.Ő felírja,mert ha recept nélkül veszed,dupla áron van.
2020. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

De a súlya jó?

Nekem ebből nem derül ki, hogy ne lenne tej. Este hosszabban szopiznak mert a zsírosabb lassan jön. Amikor kiköpi, biztos hogy éhes még? Talán a pocija fáj vagy àlmos inkább.

2020. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Sok baba csinálja ezt este.

Fontos az, hogy tudd hogy valóban éhes marad-e a baba vagy csak nyűgös/hasfájós és amiatt csinálja.

Onnan tudod, hogy elég neki a tej, hogy van napi 4-5 pisis pelusa van és, hogy annyit nő a súlya amennyit kell.

Ha csak este van ez akkor lehet, hogy csak nyűgös vagy fáj a pocakja vagy egyszerűen túl pörgött és nem tud mit kezdeni magával.

Tej szaporítónak a legjobb a sok szoptatás, a tea vagy a különböző más tejserkentők hatása nagyon egyéni. A babát ha úgy érzed, hogy még enne akkor nyugodtan tedd át egyik ciciről a másikra akárhányszor csak akarod.

Ha kap cumit vagy cumisüveget akkor is lehet nyugtalanabb szoptatás közben.

Ha valóban nem nő vagy kevés a pisis pelenka akkor beszélj a gyerekorvossal és kérd meg, hogy szoptatás barát tanácsot adjon. Az, hogy minden szoptatást mérj és aszerint pótolj nem szoptatás barát tanács. :) Kitartást!

2020. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
4 tökéletesen leírta!
2020. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
4esnek van igaza. Csak ugy ne adj tapszert, total felesleges
2020. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve hogy a tapszer visszafogná a tejtermelést.
2020. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Ez rajtad múlik. Ha mindenáron csak szoptatni szeretnél, vannak módszerek amiket kiprobalhatsz. Ha inkább elengedned és kibékülsz a vegyes taplalassal, akkor szoptass nappal es adj tapszert este. Attól se lesz semmi baja a gyereknek. Más kérdés, hogy lehet elkezd apadni a tejed. De ez csakis a te saját döntésed, hogy mennyit bírsz és mit szeretnél.
2020. febr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 khniki ***** válasza:
17%
Estére mindenkinek kevesebb a teje. Én azt csináltam, hogy az esti szoptatás előtt több időt hagytam ki, eleinte 3,5, aztán 4 órát. Így több termelődött. Viszont sosem hagytam órákig cicizni. 20-25 perc. Amint kiette, viszontlátásra. Ha nem lakik teljesen jól, legfeljebb éjjel hamarabb felébred. Én nem adnék, nem is adtam tápszert, amíg szoptattam.
2020. febr. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Előző, a tej real-time termelődik...
2020. febr. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!