Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Este nem lakik jol a 4 hetes...

Este nem lakik jol a 4 hetes anyatejes babam. Elkerulhetetlen a tapszer?

Figyelt kérdés
Orakig van cicin, egy ido utan elkezd nyugolodni, kikopi majd ismet bekapja a cicit, ficankol- innrn gondolom, hogy mar nincs benne. Nem igazan szeretnem tapszerezni, hogyan lehet szaporitani estere?
2020. febr. 9. 18:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Várni, hogy termelődjön a tej felesleges. A mell nem tej tároló hanem tej termelő szerv. Tehát a több tejet akarsz akkor szoptass többet, mert a tej nagy része akkor termelődik.

Hülye hasonlat de: Úgy kell elképzelni mint egy régi fajta wc tartályt. Csak akkor folyik be víz bele ha ki üríted. Ha nem elég ami benne van hiába vársz, hogy teljen mert nem fog, vizzont ahányszor fogy belőle annyiszor kerül bele új.

2020. febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Van pisis es kakis pelus rendesen, a sulya is gyarapszik, csak nehany napja vettem eszre estenkent, hogy igy viselkedik. Tegnap pl este 10tol ejfel 1ig nonstop szopizott, utana megis nyugolodott es kereste a szajaval a cicit. Kikeszultem 😢
2020. febr. 10. 13:13
 13/15 anonim ***** válasza:
74%
Vsz ilyen "hard-cicista" típus, szeretne mellen aluszkálni.
2020. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem növekedési ugrása van. Nyugi, hamarosan helyre áll a világ rendje! Ha gyarapszik a súlya és rendben vannak a pelusok én biztos nem tápszerezném!
2020. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Van ilyen időszak, megnyugtatja. Még nagyon picike.


Az én lányom nem nagy cicis, de ilyen idősen sokat "nyamogott" ő is rajta.


Most meg 5 perc max (lassan 6 hónapos)


Próbáld túl élni ezt az időszakot, néha nekem is eszembe jutott fáradt estéken h a tápszert 5 perc alatt megenné és aludna, de nem jutottam el oda soha végül, h adjak neki


Esetleg ha úgy érzed van a cicidben még tej, próbálj fejni kicsit, csak az inger miatt is.

Pl én ha fejem a jobb cicim, érzem a tej eladó reflexet a balban, megfeszul, néha folyik is a tej

2020. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!