Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vissza áll az eredeti méretre...

Vissza áll az eredeti méretre a mell szoptatás után?

Figyelt kérdés
2 hónapig szoptattam a kisfiam majd a jobb mellem nagyon elkezdett fájni így arra csak akkor tettem ha tele volt így nem fájt annyira. Egy idő után elkezdett benne kevesebb tej lenni, végül mostanra már alig jön belőle és így lényegesen kisebb lett mint a másik mellem. Azóta is szopizunk de csak egy ciciből. A szoptatás után vissza állnak majd egyforma méretűre?
2020. febr. 13. 07:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem. Mondjuk szoptatás előtt se voltak teljesen egyformák, utána viszont szemmel látható lett a különbség.
2020. febr. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Esztétikailag nem zavaró? Bár hiába zavar, nem lehet vele mit csinálni,ha az ember nem fekszik kés alá.
2020. febr. 13. 07:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Fehérneműben nem látszik. Nélküle annyi, hoyg a jobb mellem jobban lóg, kevésbé telt és a mellbimbó nincs a másikkal egyvonalban. Nem mondom hogy tetszik, de nem is zavar annyira, hogy mondjuk megműttessem.
2020. febr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Hát nekem nem állt vissza. Most 8 hónapos a babám, ha idősebb lesz tuti megműttetem, mert engem nagyon zavar.
2020. febr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos
2020. febr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekemet szinte csak egy mellből szoptattam. Visszaállt elsőnél az eredetire, az egyik mindig picit nagyobb volt. A másodiknál nem tudom, most hagytam abba a szoptatást.
2020. febr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban preferálta az egyik cicit a fiam, de szoptatás után visszaálltak azonos méretűre.
2020. febr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem vissza allt es meg szebbnek is laton mint elottem
2020. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elotte*
2020. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem szoptattam hanem fejtem, de nem állt vissza, nagyon lóg, most gondolkozom hogy megműtessem-e mert nagyon zavar :(
2020. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!