Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 16 hónapos fiamat 3 napja...

16 hónapos fiamat 3 napja abbahahytam szoptatni. Mennyi idö amíg a mell visszaáll eredeti szoptatás elötti állapotába? Még kérdés lennt is.

Figyelt kérdés
Már csak egyszer szopott és nem is telítödött be a 3 nap alatt. Csak még kissé feszítö érzést ad és valamivel nagyobb mint szoptatás elötti idökben. Middig tart amíg a tej teljesen elapad és normál lesz a mell?
2015. szept. 15. 14:00
 1/6 anonim válasza:
22%
Küldj képet a melleidről, így látatlanban elég nehéz megmondani.
2015. szept. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:-)


Nem biztos, hogy teljesen visszaáll.

2015. szept. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem vissza nem állt az eredeti helyzetbe, már nem olyan feszes, picit lejjebb is vannak (nem vészes), de szerencsére nincs túl nagy mellem, így nem nyúltak a térdemig :D
2015. szept. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez eredtire nem fog visszállni... Addig örülj, míg kicsit "betellik". Mert amikor már kiürül teljesen, olyan lesz, mint egy üres tejeszacskó... :-/ Szal addig jó még van benne egy kis tartás a tej végett. :) Nekem különben még 6 hónap múlva is ha megnyomtam jött belőle. Szóval lassan apad le teljesen.
2015. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem a kinézetre gondolok. Azzal nincs baj mert ugyanolyan szép mint volt, csak a tejtermelés teljes leállását kérdezem mint 'eredeti állapot' köszi
2015. szept. 15. 15:49
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha csak 3 napja hagytad abba a szoptatást, akkor szerintem még ne örülj annak, hogy ugyanolyan szép, mit volt. Nekem sem rögtön ereszkedett meg, hanem fokozatosan, ahogy kiürült belőle lassanként az összes tej, ez pár hónap volt. Persze lehet, hogy neked tényleg ugyanolyan marad, de ez még korai kijelentés.
2015. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!